| Silvia93 a întrebat:

De cand aveam 17 ani am descoperit sexting. Si ma excita mai mult asa,evit contact vizual, evit discutii stanjenitoare in timpul actului etc.
Nu am mai facut phonesex din noiembrie iar recent am intrat intr o relatie (la distanta).
Cum as putea sa il fac sa ma "vrea"? Am trimis poze sexy pe whatsapp, i-am dat de inteles ca l`as vrea.
Doar ca ma respinge..cateodata,sau schimba subiectul.
Intr o zi mi-a spus ca nu vrea sa para disperat, eu i-am spus ca nu e disperat daca se gandeste la sex. putin macar.
I`am dat de inteles ca e ok.a zis ca a mai facut asta o singura data cu o fata.
De ce cu mine nu vrea? Singura nu imi mai place.
Fara raspunsuri stupide, multumesc.

Răspuns Câştigător
| ilikehairypsy a răspuns:

Bv. Ești o tipa f deschisa. Te ai gândit ca poate nu te merita? Poate trebuie sa cauți ceva mai apropiat de dorințele tale.

14 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

E un om matur care are capul pe umeri şi stimă de sine.Motiv pentru care te respectă şi pe tine.Ar trebui să apreciezi asta.Sau să-l laşi şi să găseşti pe cineva care să-ţi ofere ce vrei.Dar o să regreţi mai târziu.

| Silvia93 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Da,singur a facut-o, dupa ce am trimis pozele happy.
Din moment ce il plac si nu am motiv serios sa il "las" nu am de ce sa o fac, doar ca nu imi ofera sex prin telefon? Nu`i mare bai, doar voiam sa incerc.

| neutrino a răspuns:

Lui nu ii place acest joc.

| Silvia93 explică (pentru neutrino):

I-a placut cu prima, cu mine de ce nu? In plus cui nu ii place sexul?

| neutrino a răspuns (pentru Silvia93):

Sexul are si el rolul si importanta lui, nu-l faci oricand, oriunde si oricum. Nici pisica mea nu accepta orice motan.

| SkyPilot a răspuns:

Nu putem sti, fie ca nu te place pe tine, fie ca "textele" tale nu sunt destul de excitante pentru el, fie ca ii este rusine.
Sau se poate sa se fi obisnuit cu fata dinainte si sa isi doreasca genul de mesaje pe care le-a avut cu ea.

| Alcyon a răspuns:

Ati innebunit cu totii. Sex pe "fesbuc", sex la webcam, sex la telefon... Mai faceti-o si in realitate, oameni buni, ca e mult mai placut. Relatiile virtuale sunt de cacao.

| Silvia93 explică (pentru Alcyon):

Daca tu ai incercat ceva la distanta si nu a mers nu e vina noastra.
Nu te ai gandit ca unii sunt virgini, altii mai timizi, altii nu stiu cum si nu vor sa o faca in realitate? Nebuni sau nu, fiecare are placerea lui.

Răspuns utilizator avertizat
| ȘefuLaValută a răspuns:

Esti ciudata la maxim!

| Silvia93 explică (pentru ȘefuLaValută):

Problema mea! nu sunt singura care face asa ceva, calmeaza-te