| Croampa a întrebat:

Bă deci n-o sa credeti ce am vazut...
Merg pe strada si vad un husky trecand pe langa mine, peste 3 minute apare un moș cu o lesă in mana! laughing
Voi ce lucruri de genu ați vazut?

13 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Vad tramvaiul plecand din statie, apoi imi vad proful de mate alergand si gafaind incercand sa prinda tramvaiul. Apoi se duce si intreaba o baba din statie : "Ma scuzati, a fost numarul 6?" si ma gandesc eu "asta v-am intrebat si eu la testul ala... KARMA, DOMN PROFESOR, KARMA"
A fost tare

| VibeTrix a răspuns:

laughing)) Eu nu...Sau poate nu-mi ai amintesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mare lucru. Nici nu am iesit din camera azi.
Lazzy Power!

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Fain, cred...

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Dar ce ai facut pana acum, lenesule? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Aaaaaa... Aaaaaaaaaaaaaa...aaa
da' tu ce-i făcut?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Pai am fost pana la magazin sa cumpar un pachet de seminte nutline si atunci am vazut husky-ul! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Croampa):

Wa, ce activa esti......ma mir.

| SabinaQueen a răspuns:

Nici n-am iesit din casa!

| AnonimGirl010101 a răspuns:

Un prieten se duce la un moment dat la niște rude pentru o perioadă mai lungă de timp. Și rudele respective tocmai atunci își lucrau la casă, dar la modul serios, cu meșteri, cu zidari, cu turnat de betoane și chestii. Așa că prietenul meu, om școlit, cu două facultăți terminate, se îmbracă și el cu ce haine mai rele găsește pe acolo, își suflecă cămașa și se apucă să le dea ălora o mână de ajutor. În timp ce lucrau ei acolo, trece prin fața casei o tipă super-hot, la mini. Și prietenul meu fluieră după ea. Asta se întoarce și îi spune: Auzi, când o să termini 4 clase atunci să fluieri după mine!

| nonamesobye a răspuns:

Ma plimbam prin parc, si am hotarat sa stau pe o banca, m-am asezat. dupa care, se aseaza o femeie langa mine. Nu i-am dat atentie, in urma ei vin in fuga 3 doctori *purtau halat* si imi spun ei : ''Nu misca, ai grija, a scapat iar*
Weird...

Întrebări recente