| Torres92 a întrebat:

De ce Eu?

Sa incepem cu inceputul.
La mine la munca s au angajat un el si o ea laughing (un cuplu),Iar ea mi a atras atentia cred ca si eu ei

ne am aruncat cateva priviri,parca din in ce in ce mai dese pe zi ce trece
Am observat o ca se uita pe furis la mine,pe ei nu i am vazut foarte apropiati
,gen Kisses tinut de mana,imbratisari, initial am crezut ca sunt frati laughing

El are vreo 20 ani
Ea pare de vreo 18 ani

Baiatul e mai finutz in comparatie cu mine,cum zice un coleg de al meu (uita l pe coafatul)
Eu sunt ceva in genul:Country boy,cowboy, port maieuri si imi etalez bratele intelegeti voi...

Am 22 ani ca idee

Sper sa ma luminati cu o explicatie
Scuze pentru scrisul imprastiat(asa sunt si eu) laughing
Mercii!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Interesant ca intriga, promitator ca actiune, dar sa nu desparti perechi.
Banuiesc ca esti foarte capabil sa gasesti si o fata libera, chiar daca aici s-a nimerit ca fata sa fie pe gustul tau.
Lasa-i in pace sa se desparta singuri si, daca fata continua sa-ti placa, ok.
Dar nu-i desparti tu.
Parerea mea.

| Torres92 explică (pentru greece12):

Mda.e aiurea sa i desparti
Dar e prea frumoasa sa ramana neiubita sa zic asa.
Din cate am vazut eu astazi ei sunt distanti unul cu celalalt
Nu inteleg de ce unii baietii isi tin iubitele mai mult ca amice, sau ca niste surori mai mici...
Am sa tin cont de sfatul tau si am sa stau pe margine un timp, pana fata isi mai revine
sunt sigur ca e ceva trecator...

| greece12 a răspuns (pentru Torres92):

Frumos zici tu, dar nu poti sti inca, poate ca asta e comportamentul lor in societate...
In fine, e mai bine sa astepti, in ciuda impulsurilor fiziologice pe care le simti.
happy

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La atac, ce mai astepti?

| StalkerSoul a răspuns:

Sari pe ea laughing

| sirD a răspuns:

Si care e problema?
Da-i bataie
Mai ia-o usor de mana cand nu vede nimeni, in timpul unei discutii scurte
Vezi ce se intampla