| anonim_4396 a întrebat:

De ce mint fetele cand le intreb daca se masturbeaza? Adica e ceva normal!, refuz sa cred ca nu o fac laughing. Chiar sunt curios daca vreo prietena de-a mea s-a gandit la mine in timp ce se masturba laughing.

9 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Pentru ca nu au incredere in ele si sunt inchise. Dar oricum nu ii poti marturisi oricui, unii au prejudecati sau te judeca aiurea pentru un lucru pe care si el il face.

| neutrino a răspuns:

Ce face fiecare in propriul dormitor este strict personal. Fii sigur ca daca o anumita "ea" se masturbeaza, se gandeste la un fat frumos. Macar asa sa aiba si ea o mare satisfactie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa para usii de biserica, dar au uitat ca am trecut de varsta cand credeam orice prostie spusa.
cate nu au folosit telecomanda sau tel pe vibrat laughing, cea cu tel am auzit.o la liceu, ce sa mai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Statistic, fetele se masturbeaza de la varste mai mici ca baietii, o problema o constituie imbracamintea stramta, gen colanti si chilotei tanga pe care fetele de gradinita le primesc de la mamici si bunicute.

O amica mi-a povestit ca la o gradinita fetele se dezbracau singure si se bagau langa baieti la ora de somn de dupa-amiaza, educatoarele gaseau frecvent fete de gradinita dezbracate!

In general fetele se gandesc la V.I-P.uri, iar cele cu o cultura generala scazuta, se gandesc la baieti rai cu tatuaje care sa le dea japca, si nu, nu glumesc.

De obicei baietii se gandesc la colege de clasa cand se masturbeaza, le folosesc fotografiile de pe facebook ca sursa de "inspiratie", si daca arunci un ochi pe facebook, fetele incep de mici sa pozeze sexy, insemnand ca alea care pozeaza asa excesiv, se masturbeaza cu siguranta, dar nu-i neaparat o regula.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc.

| anonim7091 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ooooo oooo....iese o noua relatie?

| AnonimaAntonia a răspuns:

Fetele se masturbeaza foarte des! De obicei se gandesc la baieti sexy sau la baietii pe care ii plac

| anonim7091 a răspuns:

Aiurea.....eu va spun din perspectiva care sunt fata.

Da si fetle se masturbeaza, dar nu poti spune ca de la vaeste fragede sau nu.Depinde de persoana.Ca se gandesc la vip-uri la tine sau la alt baiat, NU NEAPARAT.pur si simplu o fac, de multe ori poate fara sa vrea, in timp ce se uita la tv sau pur si simplu sta in pat. Unele poate se gandesc la prietenii lor sau daca nu au la baiatul care le-a placut cel mai mult, dar se poate sa faca asta si fara sa se gandasca la cineva ci doar sa se simta bine.

HELLO,, ce fata ar recunoaste asta.E un "gest" nu tocmai decent si nu e nici vreo chestie cu care sa te lauzi, ci din contra pici un pic in penibil daca spui asta. Orice fata educata si inteligenta stie sa tina pentru ea anumite lucruri, stie sa fie misterioasa si decenta.O fata care recunoaste ca se masturbeaza, isi pierde clar prezenta, atitudinea si rafinamentul in fata unui baiat. Misterul si decenta atrage, prostia distruge.

Sper ca te-am ajutat sa inelegi mai bine.

| anonim7091 a răspuns (pentru anonim7091):

Din perspectiva mea de fata*