| eamrle a întrebat:

De ce nu am si eu o relatie cu vreo fata cum au majoritatea baietilor, de ce nu pot gasi o fata? Ar fi bine una mai timida, sa se tina de mine, sa nu ma respinga asa usor, deja am scris la 500 de fete si nici un rezultat.

26 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Încearcă sa nu mai fii asa disperat și sa lași lucrurile sa vina de la sine. Degeaba cauți tu 500

Răspuns utilizator avertizat
| whatevernvm a răspuns (pentru nimportequi):

Asa au zis și violatorii din Vaslui

Răspuns utilizator avertizat
| whatevernvm a răspuns (pentru nimportequi):

Mai, fetele sunt de obicei mai reticente la lucruri de genul, dar am cerut Facebook ul și nr de telefon unor tipi pentru prietenele mele de câteva ori când m au rugat, au feluri diferite de a face primul pas

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

La 500 wow asta da suma, ce le ai scris?

| eamrle explică (pentru RAY):

Leam scris sa facem cunostinta, putine miau scris, chiar daca miau scris oricum am iesit cu ele si nu sa primit nimic

| RAY a răspuns (pentru eamrle):

Ce vreai sa primesti?

| Plato a răspuns:

Tocmai aia e problema, ca esti un superficial. O relatie nu se face doar asa, ca vrei, de ochii lumii, sa fii in trend. O relatie o ai cand intalnesti pe cineva special, cand IUBESTI, daca esti in stare sa intelegi conceptul de iubire.
Cat timp vrei asa, la duzina, oricare din alea 500, nu meriti absolut nimic si sper sa nu-ti reuseasca vreodata.
Trebuie sa-ti cauti sufletul pereche, nu "o iubita", adica asa, oricare de pe strada.
In plus, relatiile sunt pentru adulti, nu pentru copii, tu mai bine pune mana pe carte.

"timida, sa se tina de mine" - asta e foarte probabil sa insemne ca esti foarte nesigur pe tine, iar o fata cu personalitate mai... proeminenta, ti-ar face repede vant.

| eamrle explică (pentru Plato):

Pai de unde ai luat ca eu sunt copil

| Plato a răspuns (pentru eamrle):

Dupa cum ai vorbit. Daca esti adult, e mult mai grav ca gandesti asa.

| eamrle explică (pentru Plato):

Problema e ca niciodata nu m-am intalnit cu vreo fata

| RAY a răspuns (pentru eamrle):

De ce nu te ai inalnit? tu vrei doar sex de la ele, asta e problema ca esti disperat, obsedat sexual, iar ele vad asta, crezi ca le place sa le vezi ca obiecte sexuale

| Crackman a răspuns:

Nu trebuie sa fie romanca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarile mele pentru tine sunt:

Ce experienta ai in abordat fete si ce experienta ai in a fi respins de ele? Exista un tipar pe care il urmezi sau de fiecare data spui altceva si esti respins? Cum anume abordezi si cum initiezi conversatiile cu femeile de care esti interesat?

Ce experienta ai in luat numere de telefon?

Ce experienta ai in sunat femeile, care e experienta ta in intalniri si cum rezolvi situatiile cand acestea nu apar la intalnirile stabilite?

Ce experienta ai in atingerea femeilor, de cate ori ele s-au simtit confortabil cu asta si de cate ori te-au respins cand le atingeai?

Ce experienta ai in sarutat? Cum stii care e momentul potrivit si cu ce rezultate o faci?

Ce experienta ai la invitat o femeie la tine acasa sau sa o duci in intimitate?

De cate ori ai dormit cu o femeie?

Ce experienta sexuala ai cu femeile?

Ai petrecut timp intr-o relatie cu o femeie?

Astea sunt doar cateva intrebari de baza la care daca nu poti sa raspunzi in mod pozitiv SITUATIA TA E NASOALA, draga prietene.

Niciodata nu o sa fii fericit cu o femeie pentru ca o femeie care te poate face fericit pe tine sigur poate sa faca fericit si pe altul si altii au sa lupte pentru ea.

Tu va trebui sa lupti cu rivali iar tu daca nu stii nimic despre toate aceste etape si nu ai experienta o sa se duca la ala care stie sa o atraga si sa o poarte prin fiecare etapa in timp ce tu privesti cum iti scapa printre degete femeia ce o iubesti.

Eu am patit-o. De multe ori.

De asta am decis sa fac orice e nevoie pana invat si o sa fiu EU ala care ramane cu femeia ce imi place.

Acum, de ce crezi tu ca am zis ca esti in buda daca nu ai experienta in etapele ce ti le-am descris mai sus?
Pentru ca lista de mai sus te asteapta oricum sa o experimentezi.

Si pana cand nu vei putea vorbi in cunostiinta de cauza despre toate aceste etape de mai sus, nu vei putea face femeia pe care o iubesti sa te iubeasca PENTRU CA NU STII CUM.

Ma crezi ca nu vei fi fericit cu femeile niciodata pana cand nu iti faci munca asta de baza? Este datoria ta fata de tine si de dezvoltarea ta.

Crezi ca poti saruta fara sa fii respins? NICIODATA. Nimeni nu are procentaj de 100%.

Crezi ca poti fii in pat cu o femeie si sa faci sex cu ea 100%? Nici Cassanova nu o sa faca afirmatia asta.

Crezi ca prima femeie cu care ai o relatie va ramane cu tine pe viata? Daca crezi asta esti naiv. Pregateste-te pentru orice.

Incepe procesul tau de invatare ACUM.

Un exercitiu care accelereaza procesul de invatare foarte mult.

Nu am sa te las cu ochii in soare si am sa fac tot ce depinde de mine ca sa treci cat mai usor peste acest proces de invatare.

Dar pentru asta trebuie sa stiu in care etapa esti acum.

Stiu povestile de succes ale majoritatii celor care au fost si sunt pe AS. Si fiecare poveste are in comun aceste etape de evolutie. Nimeni nu s-a nascut invatat. Doar ca sunt cativa care si-au dorit sa rezolve aceasta problema cu femeile odata pentru totdeauna. Unii ca sa isi dovedeasca ca pot, altii ca sa aiba o prietena, altii ca sa faca sex, altii doar pentru distractie insa fiecare a exprimentat ce a citit CA UN FANATIC. Intreaba-i si vei vedea.

Si tu poti. Altfel nu m-as chinui sa scriu ca un nebun. Sunt absolut convins ca poti.

Ca sa iti fac mai usoara misiunea, am sa iti mai spun 2 lucruri super importante:

Un exerctiu si un pont care sa iti usureze foarte mult tot acest proces de invatare.
Cum anume sa iti poti definii cat mai bine problema ce o ai acum cu femeile, pentru ca daca o definesti bine si stii exact care e problema o poti rezolva SUPER REPEDE.

Am sa iti spun cea mai rapida metoda pentru a experimenta rapid toti pasii pe care ti i-am enumerat mai sus.

Exercitiul pe care am sa ti-l propun este unul dintre cele mai bune pentru ca necesita cel mai putin timp, cuprinde toate etapele in doar cateva ore petrecute cu o femeie si iti va accelera procesul de invatare foarte mult. Acest exercitiu cuprinde abordare, conversatie si crearea atractiei, a interesului si a conexiunii emotionale, cresterea increderii pe care femeia o are in tine, aducerea femeii intr-un loc intim, atingere, sarut, dezbracare, depasirea rezistentei de ultim moment, sex si poate chiar o relatie.

Si pe masura ce te blochezi undeva noi suntem aici sa te ajutam, sa treci de acele hopuri.

Evolutia si invatarea le faci PE PIELEA TA.

Testul atractiei sexuale

Asadar, daca ai apucat sa stai de vorba cu o fata, daca ai creat putina conexiune emotionala si vezi ca STA de vorba cu tine, spune-i :

"Hei, am o surpriza pentru tine. Spune-mi o zi cand esti libera si mergem sa iti arat surpriza."

Ea o sa zica "Ce surpriza?" in 99% din cazuri.

Si tu zici: "Daca ti-as spune, nu mai e surpriza, blondo. Poti sa-i spui blonda chiar daca nu e happy". Daca nu ai numarul ei acum e momentul cel mai bun sa-l ceri. Daca il ai spui: "Te sun si stabilim".

Daca accepta, e 100% interesata de tine. O suni, stabilesti, si pregatesti un loc intim. O camera si preferabil o baie este tot ce ai nevoie. Faci curat, pregatesti ceai si de baut, vin, suc si apa. Sper ca stii sa faci toate astea, daca nu, roaga o prietena sa te ajute cu planul. Incearca sa creezi o atmosfera intima cu muzica si o lumina difuza.

Apoi vine la intalnire. O inviti inauntru. Stai de vorba cu ea si nu o atingi minim 15 minute. De preferat 30. Apoi o sa te intrebe: "ce surpriza?, ce surpriza?". Ii spui sa aiba rabdare, ca nu e cuminte, ca poate o pedepsesti daca nu e rabdatoare, etc.

Apoi scoti un batic sau o esarfa care e pusa acolo undeva la vedere si ii zici ca o sa va jucati un JOC.

O legi la ochi. Daca protesteaza ii spui povestea urmatoare: "Daca te leg la ochi, in cateva minute ti se vor dezvolta celalalte simturi. Si e necesar sa facem asta pentru jocul ce il am pregatit pentru tine."

Apoi o legi si o lasi asa 5-10 minute. Vorbesti cu ea ca sa stie ca nu faci vreo ciudatenie si o linistesti folosind un ton calm. ????

Apoi ii spui, omul are 5 simturi: vaz, auz, miros, gust si simtul tactil.

– Dupa 5- 10 minute de legat la ochi vazul l-am eliminat. Si au mai ramas 4 simturi care sunt acum amplificate.

– Dupa alte 5 minute ii spui de auz ( aici poti sa alegi sa nu fie niciun zgomot sau sa fie muzica. Spune-i sa se concentreze pe muzica sau pe liniste, ca sa fie eliminat vazul si auzul)

– Dupa alte 5 minute ne ocupam de miros ( trebuie sa fii dat cu un parfum si ii spui "iti place cum miros?". Unul dintre cele mai excitante lucruri pentru o femeie este mirosul unui parfum bun.

– Dupa alte 5 minute ii vorbesti despre penultimul simt ramas, cel tactil si incepi sa o mangai. Incepi cu extremitatile, pentru ca o femeie se excita de la extremitati spre centru. Ii mangai mainile, foarte usor, picioarele, abdomenul, gatul, toate partile IN AFARA DE ZONELE CELE MAI EROGENE, sani si vagin. In momentul asta poti sa te apleci peste ea si ii spui ca vrei sa vezi si tu cum miroase si in timp ce o mirosi pe gat, sa treci de pe o parte pe a alta a gatului si iti treci buzele peste ale ei DAR NU O SARUTI. E important ca ea sa stie ca ai putea sa o saruti dar nu o faci. Daca ai ajuns la momentul asta ea va fi in stare sa sara pe tine, dar tu trebuie sa te abtii. Si aici trebuie sa fac o paranteza sa iti spun ceva foarte important.

Cand ii spui ca trebui sa o mirosi si tu pe ea, sigur va fi parfumata, GARANTAT. Asta e partea faina. Femeile tot timpul se pregatesc pentru ce e mai rau ???? adica pentru sex. Daca vine cu tine, chiar daca i-ai zis ca ai o surpriza si poate inseamna orice, ea tot se pregateste pentru sex. Poate sunt barbatii prea previzibili sau poate sunt femeile prea obsedate de sex. O femeie garantat va fi parfumata, rasa la pasarica, etc. Si asta mi se pare cea mai mare incurajare pentru tine. In momentul cand o mirosi si ii simti mirosul placut, gandeste-te ca i-a luat ceva timp sa se pregateasca PENTRU TINE. Inseamna ca te percepe ca pe un potential partener si CREDE-MA ca nu ai nevoie de mai mult. Daca o femeie te ia in considerare ca potential partener sexual, esti STAPANUL LUMII. Inseamna ca reusesti sa creezi atractie sexuala si asta inseamna ca poti merge in intreaga lume si sa ai parte de femei frumoase. Atunci inseamna ca ai invatat arta seductiei. Restul sunt amanunte. Ca nu toate femeile te vor place sau nu le va place stilul tau nu trebuie sa te ingrijoreze. Sunt o groaza de femei frumoase. Tu atat trebuie sa inveti. Sa creezi atractie sexuala si conexiune emotionala.

– Acum a ramas ultimul simt. GUSTUL. ( igiena ta orala e de importanta cruciala acum). In acest moment, cand simti ca tensiunea este la punctul ei maxim si nimeni nu stie ce o sa se intample, dupa ce te-ai jucat cu ea si ai trecut cu buzele foarte aproape de buzele ei si nu ai sarutat-o, e timpul SA O SARUTI. Daca iti raspunde la sarut in mod pozitiv, e a ta. In momentul ala trebuie sa incepi sa o dezbraci, daca spune " NU" continui sa faci ce faceai inainte sa zica " NU" si nu te lasi descurajat. Daca zice "NU" inseamna ca nu e inca destul de excitata dar daca iti rapunde pozitiv la sarut si mangaieri inseamna ca ESTI PE DRUMUL CEL BUN.

Nota: Din cauza emotiilor puternice pe care probabil le vei genera, s-ar putea sa auzi tot felul de comentarii din partea ei. "Hai mai repede" sau "Ce joc e asta, ca nu imi place" sau "Unde e surpriza". Prin comentariile astea o femeie va face ce stie ea mai bine sa faca. Adica sa te destabilizeze pe tine emotional si sa te testeze sa vada daca stii ce faci. E SUPER IMPORTANT ca tu sa nu arati nicio urma de emotie si sa ii oferi incurajari sa continue pentru ca totul e in regula si asa cum trebuie sa fie. Exercitiul poate avea multe adaptari si stiu ca Dodo le duce in padure legate la ochi si ele vin la intalnire in pantofi cu toc. LOL. Partea faina e ca nu isi dau seama ce se intampla si din oras se trezesc in padure pe patura si cu paharul de vin in mana. Foloseste-ti creativitatea.

| TanteMarianne a răspuns:

Ca esti disperat, de aia. Zic sa ramai la laba, aia e baza

| eamrle explică (pentru TanteMarianne):

Din contra vreau sa scap de masturbare

| TanteMarianne a răspuns (pentru eamrle):

Fa sex, mergi la curve

| MPersephone a răspuns:

Ai scris ce vrei intr-o fata. Dar ce poti oferi tu? Gandeste-te bine ce cauta fetele si cum poti sa le oferi asta? Relatia e in primul rand reciprocitate.E, discutabil, cea mai importanta componenta intr-o relatie. Nu poti tu sa spui ce vrei si sa astepti sa cada din cer. Dar nici disperarea nu e buna, sa te atasezi de fiecare persoana de gen feminin care iese in cale.
Nu te compara cu "majoritatea baietilor", tu esti individual si nu iti trebuie orice fata.Trebuie sa stii cum sa cauti si cum sa impresionezi, cum sa interesezi pe cineva in asa fel incat sa doreasca cel putin sa discute cu tine.

| DorelExpertu a răspuns:

Esti urat bro.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Nu ai cum sa scrii la 500 de fete..Nu tragi la sorți!

| eamrle explică (pentru Carinaaaaaaaaa):

Le scriu chiar si acum cifrele cresc?

| OctavianSps a răspuns:

Eu iti recomand sa sa te inscrii pentru ca sunt o groaza de tabere de vara si crede-ma vei cunoaste mult oameni inclusiv fete. E imposibil ca dupa ce interactionezi cu ele daca te porti decent si ele observa ca ai bun simt sa nu creezi o legatura macar cu una. Succes.

| eamrle explică:

Da, ai dreptate, dar m-am saturat si eu ca ma tot masturbez ca prostul

| zookie333 a răspuns:

Buna! In primul rand, nu trebuie sa disperi pentru ca ce e al tau e pus deoparte. Iti vei gasi pe cineva cand te astepti mai putin. In al doilea rand, sa stii ca majoritatea fetelor refuza tipii ce le dau mesaj asa random pentru ca considera ca te dai la ele si iti vei batea joc.
Poate ca dragostea vietii tale e mai aproape decat crezi tuhappy