| Quizztime a întrebat:

De ce o persoana e facuta nenorocita ( fata sau baiat ) daca ii da papucii iubitului sau iubitei pentru ca nu vrea sa experimenteze in dormitor? Adica ii place sa faca sex doar intr-o pozitie dar celalalt vrea si alte pozitii dar ii da papucii pentru ca nu isi schimba ideea. De ce ar fi ea sau el nenocit nenorocita?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca majoritatea persoanelor au mintea ingusta si limitata in ceea ce priveste sexul, eu NU consider ca o persoana care da papucii din cauza ca partenerul e limitat in ale cearsafului este nenorocita, CI ESTE O PERSOANA NORMALA care are nevoie de diversitate sexuala, omul in sine din punct de vede antropologic si stiintific demonstrat de catre marii antropologi ai lumii are nevoie de DIVERSITATE SEXUALA, nevoie ce se coreleaza cu setea de cunoastere, in lumea aceasta diversificata, libertina este pacat sa fi asa ingust la minte si sa nu experimentezi cat mai multe pozitii, este trista si jalnica perceptia majoritatii romaniilor asupra sexului si foarte ingrijorator. NU te lasa demoralizat de astfel de jigodii ordinare care te considera nenorocit pentru ca nu vrei sa urmezi spiritul de turma imputit. daca nu iti convine prestatia partenerului in pat, urgent ii areti usa si il inviti sa plece, foarte simplu

| RAY a răspuns:

Daca stai cu una pentru asa ceva aia nu-i relatie de iubire si relatie sexuala simplu, ca noi vrem sex asta e altceva ca suntem niste porci, obsedati sexuali si uitam de iubita cand vedem alta pe strada in mod clar nu-i iubire

| Quizztime explică (pentru RAY):

Ce te face sa crezi ca nu e vorba de o fata care lasa un baiat?

| RAY a răspuns (pentru Quizztime):

Atunci e o tarfa

| Lawliet14 a răspuns (pentru Quizztime):

Din punctul meu de vedere, ambii gresesc dar persoana care renunta la acea relatie e pe interes. Mai mult greseste cel care a dat papucii. Dar si persoana parasita, trebuie sa fie putin mai deschisa. Sa zicem ca nu trebuie sa accepte toate pozitiile, dar ar putea sa-i faca pe plac si partenerului/partenerei. Acum depinde si de partener. Eu unul de exemplu, nu mi-as frustra foarte mult femeia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawliet14):

Asta pentru ca tu iti frustrezi doar mana dreapta si te-ai multumi cu putin. Dar pana si tu, cu tot nivelul tau de disperare adolescentina, te-ai plictisi dupa cateva luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta suna a blestem. Ferice de ala care va da peste cineva de genul asta! Bine, un astfel de om va muri singur sau va trebui sa-si gaseasca un partener care nu face sex. Niciun om normal nu va accepta un partener care face sex intr-o singuira pozitie. E cea mai trista chestie pe care am auzit-o. Mai trista decat aia cu un copilas gasit. In doua tomberoane.