| sweet_5534 a întrebat:

De ce oare nu am avut niciun prieten pana la 20 de ani?

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Scumpa eu am implinit 20 de ani si nu am avut niciodata un prieten si nici nu am sunt mai pretentioasa de fel adica na toate nu se poate poate asa sa fie si destinul nu stiu ce sa zic

8 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Probabil ai fost foarte ocupata sau ai avut alte indeletniciri mai serioase, dar nu-i timpul pierdut... dupa intrebarea ta inteleg ca acum ai un prieten si te intrebi de ce nu ai avut pana acum? Si chiar daca nu ai un prieten, ti-am spus, nu este timpul pierdut, esti la o varsta cand stii sa apreciezi corect omul si sentimentele lui.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pentru ca nu ai vrut. Nu cred ca nu ti s-a ivit ocazia...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca nu ai vrut, nu ti-a placut nimeni, ai fost pretentioasa sau te-a dezamagit cineva, raspunsul il stii doar tu... Oricare ar fi raspunsul nu e nici o problema, ai toata viata inainte, ai de unde alege, ai discernamant, e varsta la care stii ce vrei...

| lia a răspuns:

Minti! laughing
Nu, acum serios, nu cred ca nu ai avut prieteni, poate ca nu ai avut relatii mai serioase.

| sorin a răspuns:

Poate ti-a fost frica sa ai o relatie si nu sti cum sa te comporti in ea. Fa-ti curaj si intra intr o relatie sa vezi ca nu e greu sa o intretiihappy

| JayLeno a răspuns:

Esti oare o fire dificila, inabordabila, irascibila? ai tot timpul o privire incruntata? esti total lipsita de simtul umorului? esti neingrijita? daca ai raspuns cu "da" la toate intrebarile e grav sad

| www a răspuns:

Noi sa iti raspundem? Daca ai fi intrebat de ce nu ai purtat sosete albastre pana la 13 ani era acelasi lucru.

| Sabwy a răspuns:

Poate nu ti-ai dat seama ca te iubeste. X::X cu siguranta esti iubita de cineva,, X::X