| KKsistper a întrebat:

De ce unor fete tare le place sa intervina in relatia altcuiva, eu nu inteleg? Parca au placere de la distrugerea cuplurilor.Si faptul ca baiatul are prietena pe ele deloc nu le interseaza, baieti nu mai sunt sau ce?

Răspuns Câştigător
| Axde a răspuns:

Simplu, cred ca stii si tu raspunsul.
De cu*ve.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Axde):

Ce prejudecata

| Axde a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu-i asa? smug

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Regret sa te aduc la realitate dar OMUL are dreptul sa se bage in orice relatie are el chef atata timp cat isi asuma consecinetele NU este treaba ta, mereu va exista o alta fata mai faina ca partenera, sau un baiat mai tare ca partenerul./ curiozitatea este UN DAR SACRU de la dumnezeu si nimeni NU ti-l poate lua

| RAY a răspuns:

Pentru ca si ele concureaza intre ele inconstient, de ce crezi ca femeile sunt obsedate de fizicul lor? pentru ca asa se remarca ele prin fizic, de fapt multe studi au demonstrat ca un barbat care are iubita e mult mai atragator decat unu singur, asta are si o logica inseamna ca acel barbat e un vanator bun si e mai greu de avut, la femei le plac dramele sa stii asta, imagineazati ce drama naste aia cand desparte un cuplu? ele find finte emotionale se hranesc din drame, de asta badboys si baieti care au iubite sunt preferati fetelor pentru ca sunt mai greu de avut si pentru ca naste drame

| KKsistper explică (pentru RAY):

Constiinta nu le mininca? Sunt si eu fata da nu inteleg pentru ce ce provoci suferinta.

| RAY a răspuns (pentru KKsistper):

Vei vedea cand vei fi mai mare ca voi fara drame nu puteti trai, femeile adora suferinta si dramele sa o provoace si sa simta si ele, singure va faceti rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal sa vrei sa faci femeile sa sufere, toate merita sa sufere si sa fie parasite. (asta in cazul in care ala decide sa ramana cu amanta, ca nu se aplica la toti)
cand ti se pune pata de unul cuplat, de ce te-ar interesa ca e cu alta?
e o regula ca aia sa aiba o relatie sincera, sa fie destinati unul pentru altul?

| Axde a răspuns (pentru anonim_4396):

La prima parte cred ca vrei sa spui invers.
Nicio fata calumea nu s-ar baga sa distruga o relatie. Si alea la randul lor vor fi parasite de fustangiu.
Asa ceva nu se face daca ai de unde sa-ti alegi unul liber. Daca i se pune pata stii cu ce se ia.

| Coquina5 a răspuns (pentru Axde):

O zana cliseica anosta imi da mie lectii despre viata si gagicareala?
canta la alta masa.

| Axde a răspuns (pentru Coquina5):

Dar ce bine ma cunosti tu de m-ai si poreclit! Se pare ca ma cam urmaresti.
Ti-am raspuns pentru ca ai atacat femeile intr-un mod grosolan. Si daca ai nevoie iti pot da si lectii,, gagicarule".

| pufipo a răspuns:

Răspunsul meu pentru tine: dacă băiatului nu i-ar plăcea, aş mai zice
atâta timp cât există mulţi "fustangii", totul e sec...