| Audir8etron a întrebat:

Deci...A visat ca ma pupam cu o fata si in somn credeam ca fata aia e langa mine si o pupam dar de fapt nu era.......de curiozitate... am naibi vreo problema sau ceva?
Sa imi explice cineva de ce pupam in somn(ma mir cum de nu am pupat pereții )
Dau funda
Plz

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la varsta la care aceste vise te vor coplesi.Este ceva normal. Ai grija cu peretii.Sa nu ai nevoie de o zugraveala noua.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate era femeia de serviciu, pupai măturicalaughing si ti sa s-a sculat ulicalaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Vise de noapte care se soldeaza cu erectii si ejaculari nocturne! Se intampla la pubetate, la baitei, bineteles!

| OldSoul a răspuns:

Bucura-te de vis...
Intrebarile astea nu-si au locul.

| h3r a răspuns:

Keep calm, e doar un vis.

| WaterDrop a răspuns:

Iti venea sa faci pipi, cand te`ai trezit cu siguranta te`ai dus la baie.Asta e tot.

| 6Anonim9 a răspuns:

Am patit de doua ori pana acum sa visez un film porno si m-am trezit exact cand ejaculam... Tot eram de sperma in pantaloni. E normal la varsta asta sa ai tot felul de vise legate de fete, dragoste, alea, alea... happy Numa' bine!

| DoubleCaramell a răspuns:

Bucură-te de el, scoate-ți șnițelul și freacă-l