| AsdPC a întrebat:

Deci..acum aproximativ 2 luni o fata(mai mica ca mine).Ea a spus ca ma place si ca vrea sa fie impreuna cu mine.Eu pe atunci o consideram o prietene,nu mai mult, asa ca i.am spus "hai sa lasam sa mai treaca ceva timp si cand o sa ajungem intr.un punct comun ca sa putem vorbi despre subiectul asta".Am spus asta ca sa nu o dejamagesc. Dupa conversatia asta am mai vorbit 2-3 zile si atat.Ironia face ca acum sa divinizez. între timp am auzit ca vorbeste cu un alt baiat.
As fi ridicol daca i.as spune ca o plac?
Cum sa ies din situatia in care ea mi.ar spune ca e cu altcineva?
(stiu, m.am comportat ca un porc)

Răspuns Câştigător
| LuciToader1456 a răspuns:

Ba isi dau un sfat de la prieten la prieten daca vrei asculti daca nu vrei nu
Daca placi o fata sksunt sanse ca ei sa ii place de alt baiat sunt sanse egale s-o faci pe ea sa te placa daca te comporti in preajma ei frumos si ii acorzi mai multa atentie cat sai convine ei poate te va place
Asa am facut eu si a mers sper sa te fi ajutat macar o leaca succesla fata aia boss

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ca un porc, fiindca jignesti un biet animal nevinovat? Te-ai comportat ca si ultimul imbecil tembel si cel putin semi retardat. Probabil ca in acest moment regretele sunt tardive si inutile. big grin

| Freya1 a răspuns:

Sti cum e chestia orgoliu si mandria ta au fost cam mari si acum suporti consecintele.
Atunci nu ai vrut-o pentru ca ai putut sa o ai acum ca nu mai poti sa o ai o vrei. Poate s-a simtit prost atunci cand ai respinso si din demnitate a renuntat ceia ce ar trebui sa faci si tu.

| AsdPC explică (pentru Freya1):

Nue faza de orgoliu la nici unul.Cand am zis sa ajungem intr.un punct comun i.am dat si argumente si mi.a dat dreptate.
Nu am mai vorbit pentru ca amandoi aveam multa treaba si amandoi suntem de parere ca decat sa vorbesti in scarba sau fara chef mai bine lipsa.

| Pool77 a răspuns:

Nu mi se pare sa fi fost un porc, pana la urma de ce sa fii?
Doar pentru ca ai refuzat-o? Stai calma ca ele refuza pe zi 1 sau 2 baieti, inseamna ca toate is nesimtite sau cum vrei tu sa le numesti?
Atata tot sa-ti pastrezi demnitatea si un nu sa fie nu.
I-ai dat cu piciorul cand nu trebuia, acum suporta consecintele.

| petitconseil a răspuns:

Nu o placi deloc, asta e adevarul, daca ai fi placut-o n-ai fi refuzat-o cand ti-a propus.Tu ce credeai ca ea asteapta dupa tine pana ti se face tie chef? Ea atunci avea nevoie de tandrete, nu cand ai fi vrut tu...Acum degeaba suspini, chiar daca ii vei spune ca o placi, ea iti va spune ca e tarziu, cred ca deja s-a atasat de celalalt.

| Ralucaicoana08 a răspuns (pentru petitconseil):

Poate ca el a placut-o de la bun inceput, dar nu s-a dat seama si poate fata aceea inca il place, dar sta cu alt baiat doar,
pentru ca el a refuzat-o.