| SEXobeat a întrebat:

Deci colegul meu de banca [ii zicem X] im cate o ora imi tot pune mana pe picioar [pulpa de sus] zice el ca sa vada ca daca ma gâdâlesc, si tot ma intreaba ca ai prieten si de cine imi place din cls. Prietenului lui cel mai bun ii place de mine dar arata oribil

Credeti ca la colegul meu de banca X ii place de mine? daca da dc?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Pai da. S-ar putea sa ii placa de tine daca iti pune mana si pe picior si te mai si intreaba daca ai prieten.Deci deja trebuie sa iti dai seama ca te place.Si de ce te place. Poate esti o zana in ochii lui, sau poate ai forme... na, si asta il atrage pe el.
O zi buna.

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ai 2 variante:
1. Te place, adica da semne.
2. Te intreaba de cine iti place pentru ca stie ca prietenul lui cel mai bun te place.
Intreaba-l de ce il intereseaza asta, ce interes are?

| spad3r a răspuns:

Da el te place. DC? nu se stie. atitudinea ta. fizicul tau. depinde. si eu ii pun mana pe picior colegei mele si o mangai si nu e iubita mea. dar borbeste dcu el si intreaba-l de ce face asta si daca te place... funda?

| User572828299 a răspuns (pentru spad3r):

Păi dc îi pui daca nu o placi

| TormentOfSins a răspuns:

Si tie iti place cand iti pune mana pe picior? Cu siguranta e atras sexual de tine.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai daca colegul tau e:-s.Ma rogoh go on. Daca te intreaba pe cine placi din clasa atunci logic ca intreaba pentru pr luilaughing. Si acest coleg X este foarte bun prieten cu acel baiat care te place[sa-i zicem Ylaughing]? Daca da X o face pentru Ylaughing

Sper ca ti-am fost de ajutorlove struckx

Fuunda?batting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelasheslove struck?love strucklove struck

Pa, pa pup:*

| TedMosby a răspuns:

S-ar putea sa-i lpaca de tine, ca persoana sau de tine, ca trup.

| bengal a răspuns:

Colegul tau de banca este istet si ca te pipaie inseamna ca esti o bunaciune.
De lemn sa fii si tot reactionezi la o piesa ca tine.
Daca iti place de el intra pe felie ca timpul trece.
bafta

| skilllet a răspuns:

Nu se stie. intreaba-l. Dupa cum s-a mai zic, si eu la fel pun mana pe picioarele colegelor, dar asta nu inseamna ca am idei cu ele. pur si simplu vreau sa vad reactia lor, si daca lor le place, de ce nu mai mult? laughing

| oOSebbiXx a răspuns:

Ii place... sau vrea sa te combine cu pr. lui :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...cred ca, colegului tau de banca ii place de tine, altfel nu stiu ce motiv ar avea sa puna mana piciorul tau si sa te intrebe daca ai prieten...winking