| Ditzy a întrebat:

Deci, cum sa incep?
Vara trecuta o prietena de`a mea era cu un baiat.eu vorbeam, radeam cu el si ma simteam foarte bine in preajma lui, la 2 zile dupa ce l`am cunoscut s`a despartit de prietena mea si o alta fata[verisoara cu el] a incercat sa ne puna impreuna, mie imi era frica deoarece era primul iubit si il tratam cu indiferenta.ma rog, a doua zi i'am spus ca nu vreau pentru ca incepe scoala si vreau sa ma ocup de ea.la scoala m`a intrebat din nou si am acceptat.am stat 3 zile impreuna ne-am despartit si s`a pus cu alta fata, la cateva zile mi-a spus ca el pe mine ma place nu pe ea.am acceptat sa fiu cu el dar nu la scoala, ne ocoleam si doar ne salutam, dupa care am inceput sa iesim prin scoala[ne tineam de mana, stateam imbratisati dar nu ne sarutam]dupa scurt timp a vrut sa ne despartim iar eu am acceptat.acum mie imi place foarte mult de el si nu stiu ce sa facstraight facetin sa precizez ca a trecut a9a si nu ne vedem decat odata la mult timp!:[. Eu sunt fecioara iar el scorpion.Help!straight face. de curand o fata l-a intrebat de mine si a zis ca nu stie.ca ar vrea ba nu ar vrea

Răspuns Câştigător
| nico1991 a răspuns:

Nu cred ca mai merita sa te gandesti la el din moment ce el nu stie ce vrea eu cred ca ar trebui sa nu-i dai nicio importanta.Incearca sa nu te mai gandesti la el poate in curand vei gasi pe altcineva. take care! pupici

2 răspunsuri:
| RoxanaGhost a răspuns:

In aceeasi situatie am fost si eu si inca mai sunt pentru ca-s proasta si-l plac si na crying

| Cornulet a răspuns:

Eu credeam ca din toata povestea asta ti'ai dat seama ca respectivul baiat cauta doar distractie. Nu fii naiva. Asteapta sa gasesti un baiat serios, nu s'au terminat inca.