| anonim_4396 a întrebat:

Deci pe 25 mai, am atins penisul iubitului meu, iar după 2 ore am ajuns acasă m-am sters pe maini cu un șervețel umed apoi m-am atins jos*în intervalul ala.de 2 ore am atins si alte obiecte *, el cu o zi înainte s-a masturbat și s-a spălat bineînțeles, și eu eram în perioada fertila si doar eu l am atins pe el, si a fost si prima data. Sunt destul de speriata ca poate fi insarcinata.
Pe 13 iunie mi-a venit menstruația, cu cheaguri de sânge ca de obicei și dureri mari.
Mie mi e tema pentru ca am văzut pe internet ca poți avea menstruația si sa fii însărcinată.

29 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Of, Doamne, mare e gradina ta!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori ai, dar ce spui tu aici este de domeniul fantasticului, fiindca sperma uscata de pe degetele tale nu se poate teleporta in vaginul tau, lasandu-te gravida!

V-as recomanda sa nu va mai jucati cu organele sexuale, cand nu aveti nici cele mai generale cunostinte despre ele, cum funcioneaza si mai ales cum se fac copii.

Ti-as mai recomanda: spalarea pe maini cu apa calda si sapun, nu folosirea de servetele umede, care de cele mai multe ori este iritanta si nu curata perfect mainile sau unghiile.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pai el nu a ejaculat atunci deloc, plus ca mi-a venit menstruația. Dar atât vreau sa îmi spuneți pot fi rămas sau nu însărcinată?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dragă, acum peste 30 de ani NU erau prezervative.

Eu aveam 17 ani și iubita 17 ani.

Făceam sex cam de 2 - 3 ori pe săptămână că eram colegi la liceu și după ore mergeam la mine acasă.

Foloseam alifie DOINA la tub roz că ea era foarte strâmtă și eu aveam penisul mare.

NU ejaculam în ea.

În 2 ani până la 19 ani când ne-am despărțit și SUTE de sexuri așa NU a rămas gravidă.

Tu la ce ai scris nu pot să spun decât să mergi în cartierul Berceni pe șoseaua Berceni la numărul 10 că acolo e locul unde să faci test dacă ești gravidă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu tot nu înțeleg pot fi insarcinata sau nu pot fi?

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu poți fi gravida.

| Fatamuntilor a răspuns:

In primul rand NU tot ce scrie pe internet!
in conditiile descrise de tine NU ai cum sa fii insarcinata! Mai ales daca ti-a venit si menstruatia.
Eu zic sa te informezi de felul in care se formeaza o sarcina.
Deci stai linistita!

| blackann a răspuns:

rolling on the floor) wow!

| anonim_4396 explică (pentru blackann):

Ce e de ras?

| blackann a răspuns (pentru anonim_4396):

Lipsa creierului tau ma amuza.

| Marius22222222222 a răspuns:

Fara penetrare nu rămâi

| anonim_4396 explică (pentru Marius22222222222):

Nu au fost penetrat, doar ce am zis acolo s-a întâmplat.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci e ok

| Marius22222222222 a răspuns:

Totuși de pe 25 mai a trecut mai mult de o luna. daca Tia venit ciclu de atunci e totul ok

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ȘOCANT e ce răspunsuri ai primit de la alții.

Ar fibine să vă întâlniți toți și să mergeți la plimbare prin Berceni că parcă sunteți toți fugiți de acolo.

Eu mă gândesc cum poate un om normal să scrie așa ceva

am atins penisul iubitului meu, iar după 2 ore am ajuns acasă m-am sters pe maini cu un șervețel umed apoi m-am atins jos

Și asta - Sunt destul de speriata ca poate fi insarcinata.

Și câțiva mari savanți inteligenți în sex să mai și răspundă serios la așa o TÂMPENIE.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atât vreau sa știu dacă pot fi însă de la aia?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Însărcinată *

| StoicAnalysis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu ramai insarcinata!
Poti ramane insarcinata, doar daca sperma omului in decurs de maxim o ora in stare lichida, ajunge cumva inauntrul vaginului tau. Doar atunci e posibil. Daca doar ai pus mana pe el si nici nu si-a dat drumul, atunci n-ai treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre ce vorbiți, ca nu înțeleg

| StefanIlAreMare a răspuns:

Vezi ca lichidul a fost absorbit prin piele si e posibil sa ramai gravida, ca na trece din palma in vagin

| mionix00 a răspuns:

E vrea vag ce ai scris aici. cand pui intrebari serioase de genul nu trebuie sa ocolesti subiectul. I-ai atins penisul, sau i l-ai frecat? Ai frecat si capul? A ejaculat sau nu (eu inteleg ca nu). Ideea e ca daca doar ai atins sau frecat penisul unde este acoperit cu piele si nu si capul, este literalmente imposibil sa ramai insarcinata daca nu ti-a curs vreun lichid pe mana, mai ales ca te-ai sters si cu servetel umed acasa si ca el s-a masturbat cu o zi intreaga inainte si s-a si spalat. Singura posibilitate in care puteai ramane insarcinata era daca isi dadea drumul si nu te stergeai bine pe maini, sau daca ii frecai capul si ii iesea sperma sau lichid pre-ejaculare.
Si inca ceva, data viitoare spala-te bine pe maini ca e mai eficient decat un servetel.
Si nu te lua dupa ce a spus marius; e posibil sa ramai insarcinata si daca te masturbezi cu sperma pe maini sau daca partenerul ejaculeaza pe vagin sau imprejur. e un risc mic, dar exista.

| anonim_4396 explică (pentru mionix00):

Am frecat oarecum, dar nu mult, și atunci nu mi-a curs absolut niciun lichid pe mana, în intervalul acelor 2 ore pana sa plec acasă nu l am mai atins și am pus mana și pe alte obiecte. Mie menstruația mi-a vinit doar ca mi e frica tot sa nu fiu însărcinată

| anonim_4396 explică (pentru mionix00):

Și am atins puțin și capul

| anonim_4396 explică (pentru mionix00):

Și a da, înainte m-am sters cu un șervețel umed și am pus mana pe chilot, apoi peste vreo 10 min m-am spălat pe mâini și am.atins jos, dar am avut menstruația

| Marius22222222222 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai urgent in privat

| mionix00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg de ce nu te-ai spalat pe maini dupa ce ati terminat treaba. In orice caz, daca nu ti-a curs nimic pe mana, el nu a ejaculat in niciun fel, si dupa ce te-ai sters cu servetel te-ai atins doar pe chiloti, si dabea dupa ce te-ai spalat pe maini ai mers mai departe, sansa de a fi insarcinata este de exact 0%.

| anonim_4396 explică (pentru mionix00):

Pai când am zis ca m-am atins jos s-a întâmplat dupa 2 ore când am ajuns acasă și în acele 2 ore am fost la cumpărături și nu l am mai atins

| marianidolulfemeilor a răspuns:

Eu nu ating organe genitale de barbati(nici de femei) nu stiu cum sa te ajut, imi place sa ma dau pe bicicleta si sa citesc(sper sa par inteligent)