| biancabellaa a întrebat:

Dupa ce o fata o face prima data este posibil ca menstruatia sa ii intarzie?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atunci este o dereglare hormonală, să bea ceai de crețișoară, este un stimulent hormonal natural.
Și apropo, multe din intimitatea ei îți spune! Interesant.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După prima data este posibil ca fata să rămână însărcinată, dacă nu a folosit o metodă contraceptivă și se afla și la ovulație.
Contactul sexual nu dereglează menstra fiziologic!
Pa, pa.

| biancabellaa explică (pentru Legiuitoarea):

Intrebarea asta era pentru o prietena si din cate stiu eu s'au protejat si nu era nici pe stop.

| biancabellaa explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc. Da pentru ca ne avem ca surorile si ne spunem orice si se speriasethinking

| Legiuitoarea a răspuns (pentru biancabellaa):

Bună.
Atunci este o dereglare hormonală, să bea ceai de crețișoară, este un stimulent hormonal natural.
Și apropo, multe din intimitatea ei îți spune! Interesant.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

E foarte posibil

| Amidamaru141 a răspuns:

Da