| Gavrila_Bianca_1996 a întrebat:

Dupa un crush de 9 luni, recent am cunoscut un tip nou care este prietenul prietenului celui mai bun prieten al meu si nu stiu cum sa-l abordez daca tipul a zis ca nu-si doreste o relatie pentru ca "ii este frica sa nu sufere"

1 răspuns:
| imiiubescmama a răspuns:

Incearca sa il mituiesti cu 5 lei. La mine ar merge 100%!
Daca totusi se lasa greu si spune ca nu se vinde, incearca si cu un PET de bere la 2, 5 litri si un pachet de tigari, dar sa nu mergi mai departe de atat! Deja e prea mult si ar trebui sa aprecieze!
Sper ca te-am ajutat in gasirea iubirii care oricum nu o sa tina si in niciun caz nu o sa te casatoresti cu el si o sa ai o nunta ca in povesti sau filmele cu vampiri, dar macar vei avea dupa cine plange!