| florinn98 a întrebat:

E normal ca la 13ani sa nu se fi intamplat primul sarut?

17 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Daaaaaaaa!
Disperatilor...

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mie mi se pare destul de normal.

| mihaelaa18 a răspuns:

Binenteles ca este normal, stai linistit nu este un lucru grav daca nu ai avut primul sarut la varsta asta, mai ai inca timp asa ca nu trebuie sa te ingrijorezi.Baftahappy

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Da. Normal. Primul sarut il ai cand vrei si cand esti pregatit/a.winking
Nu-ti face griji. Bafta!

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Daaa! Eu la 14 l-am avut!

| Catalion a răspuns:

Eu m-am sarutat prima oara la 18 ani. Atunci era normal si nimeni nu credea ca este ceva ciudat, dar in ziua de azi, daca nu ai iubita de la 14 ani, esti deja considerat fraier. Este aiurea. La 13 ani, mai bine te preocupi de joaca, de sporturi, ca ai timp pana mori sa-ti faci iubita.

| adriana996 a răspuns:

Da, absolut! primul sarut vine atunci cand trebuie. nu e o varsta anume...totul vine de la sine!

| albertcraiova a răspuns:

Daa.eu acum la 14 ani l-am luat cu fata visurilor mele :X

| dasda a răspuns:

Da e normal. Primul sarut nu are o varsta anume.Se va intampla atunci cand esti pregatit, si esti sigur ca ai ales persoana potrivita.

| N0name_7278 a răspuns:

Bunakiss!
Este normal, da.
Nu este o anumita varsta pentru primul sarut happy Si eu tot 13 ani am si nu l-am avut happy.
Inca mai astept >big grin

| asdasasasas a răspuns:

Normal ca nu

| iubiidubiiluii a răspuns:

Daaaa! Nu e nimic anormal.

| GoLeZ a răspuns:

Nu

| eDDy a răspuns:

WoW, cam tarziu. Dar e normal, ca doar nu ai 3 picioare straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric.Cineva spunea chiar ca poti astepta o vesnicie doar ca sa simti adevarata fericire.

| cristiana_9646 a răspuns:

Da trebuie doar sa astepti:d

| UnuAltu2000 a răspuns:

Bai frate lumea chiar e dusa.eu la 12-13 ani jucam mingea pe strada.si imi scriam pe tricouri ronaldo, zidane...chiar ati innebunit.