| fgmijpb a întrebat:

E sanatos sa te masturbezi?

Răspuns Câştigător
| Ivanovicius a răspuns:

Nu ti se poate intampla absolut nimic rau daca te masturbezi in limitele normale! Adica o data la doua zile. Unii spun ca de doua-trei ori pe saptamana. Dar in nici un caz de doua-trei ori pe zi, deoarece ti se pot intampla multe; nu pe moment, dar in viitor se vor observa schimbarile, si iti va parea rau.

6 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

E sanatos sa te masturbezi dar odata pe saptamana, nu sa ajungi un disperat care o face de 4 ori pe zi
sifilis e o boala cu transmitere sexuala, nu e cazul sa iti faci griji de asta, decat daca faci sex cu persoane a caror job e pe baza de sex laughing

| h3r a răspuns:

Decât să ajungi cu sifilis, sigur că e mai sănătos.

| fgmijpb explică (pentru h3r):

Ce inseamna sifilis?

| Oana92 a răspuns:

Da!

| GigiMenta a răspuns:

Nu foarte des.

| NuTeCunoscIubite a răspuns:

Nu e sanatos deloc...
fa-ti o iubitta si incearca sa te lasi.