| blairelovesmusic a întrebat:

Este adevarat ca te doare cand faci sex prima oara? Daca raspunsul este da, te mai doare ceva dupa actul sexual?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu toate fetele experimenteaza durere la primul act sexual. Depinde de la caz la caz. Ajungeti la partea aceea dupa ce sunteti excitati. Incercati sa nu va grabiti si totul o sa fie in regula. Iti recomand ca inainte de inceperea vietii sexuale sa te decumentezi, macar tu, despre ce presupune acest lucru. Iti poti lua informatiile de pe canalul de Youtube barza vs sexul.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la actul sexual. Prima oară durerea e ultimul gând. În caz contrar, ezită și întârzie această decizie.

| blairelovesmusic explică:

Am 17. Chiar sunt virgina. ''Inima''...ce raspuns, tu esti ala/aia care are 12 ani.

| Anonim67377882 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Asta a durut. Pai si ce nu e adevarat dupa ce o sa-ti rupa pixda si o sa te lase nu te doare inima?

| blairelovesmusic explică (pentru Anonim67377882):

Nu este adevarat, deoarece nici nu tin mult la acel om. Invata sa nu mai comentezi sau o sa vina Karma.

| Anonim67377882 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Scârbos si atunci de ce ai vrea s-o faci cu El? Crezi ca o sa fie ca in filmele alea audio de pe p0rnhub?

| blairelovesmusic explică (pentru Anonim67377882):

Fiindca e cel mai bun prieten al meu. Si de ce ai scris el cu E mare? E cumva Dumnezeu? laughing Nu o sa fie ca acolo, dar macar eu fac ceva cu viata mea, nu ca tine. Fii plictisitor in continuare.

| Anonim67377882 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Ma scarbesti si mai tare.
Ce faci cu viata ta? laughing

| blairelovesmusic explică (pentru Anonim67377882):

Multe, nu ca tine.

| GouDidodino a răspuns:

Poate sa te doară curul, beregata, depinde unde ti-o infige

| Strwberrs a răspuns:

Buna! De obicei da...

Răspuns utilizator avertizat
| Aditu94 a răspuns:

Te doare in functie de himen..cu cat e mai elastic, cu atat se rupe mai greu si provoaca dureri. daca nu e elastic, se rupe mai usor..in ambele cazuri.te doare orice ar fi, e normal, e prima data.te va ustura putin..pana se va cicatriza. apoi nu o sa mai simti nimic.dar secretul ca sa fie totul ok, e un preludiu de calitate.

| suntbou11 a răspuns:

Creierul