| charisma_4729 a întrebat:

Este ciudat daca o fata de 15 anibig grin este cu un baiat de 19 :S? sau 18. mai marelaughing. curiozitatea:p

Răspuns Câştigător
| Andra_3863 a răspuns:

Nu. si eu sunt cu un baiat mai mare decat mine cu 4 ani.big grin iar eu am 16...
Depinde cat de matura esti tu, atat fizic cat si psihic...ca sa nu fii tu indragostita de el iar el sa iti dea papucii pe motiv ca tu gandesti ca un copil.big grin

12 răspunsuri:
| Andra_3863 a răspuns:

@Styx Inchide gura si joc de glezna. Nu`ti mai da cu parerea. Macar noi cerem sfatu` intre prieteni,nu o intrebam pe mami:* te-am pupat dulce si nu te mai ataca singur, ca n`a zis nimeni nimic de tine, a zis la general. Pana la urma eu si acum vad baieti de 17-18 ani care isi pierd timpu` jucand Cs. Asta este imaturitatea, nu cererea ajutorului laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Missdaydreaming a răspuns:

Ciudat nu e, dar sa stii ca cei mai mari cu mai mult de 2 ani nu vor pupici de noapte buna si vorbe dulcihee hee

| Merry24 a răspuns:

Varsta nu e importanta.ci e importanta iubirea si intelegerea...eu la 14 ani am fost cu un baiat de 24 de ani si ce...

| Blondda a răspuns:

Nu nu e ciudat.laughing

| allynna17allynna a răspuns:

E na. spre exemplu nu ai mai auzit fete de 15 ani sa fie cu un baiat de 21-22nepinde si de baiat ca poate sa fie unu` de 17 care sa aprecieze si sa iubeasca o fata mult mai mult decat unul mai mare. sau invers.
pupici:*

| AliceDC a răspuns:

Nu e ciudat deloc oricum baietii se maturizeaza mai greu decat fetelelaughing e alegerea ta atat timp cat tipul te place si tu pe el nu vad care ar fi problema!

| AliceDC a răspuns:

Styx tocmai ai dovedit cat de imatur esti prin faptul ca te-ai atacat la niste comentariihappy iti sugerez sa mai cresti un pic si dupa aia sa comentezi sunt studii care au demonstrat asta nimeni nu vorbeste din auzite.Plus ca daca ceri ajutor inseamna ca dai dovada de maturitate si constientizezi ca nu poti face totul singur ceea ce majoritatea adolescentilor refuza sa faca.Asa ca mult noroc in procesul de maturizarehappy!

| KellyGreen a răspuns:

Daca se iubesc ce conteaza?

| Annya_4157 a răspuns:

Bineinteles ca nu ce legatura are una cu alta? este ok atata timp cat aveti ce discuta si va placeti:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Alice, @Andra,
ma tem ca Styx are dreptate. Stiti de ce? Pentru ca bai inteligentelor, sunteti un grup de „inteligente" neexperimentate! intrebati-o pe „mami", pentru ca ar trebui sa aiba mai multe minte ca voi si experienta de viata bai minte de lemn ce aveti, daca nu sunt la fel ca fiicele.

| inesa_4773 a răspuns:

Salut.Nu nu este ciudat acum majoritatea fetol asa se intilnesc cu baieti cu 3_5 ani mai mari.