| Anonim12t a întrebat:

Este greu sa convingi o fată sa faca sex?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa o convingi, trebuie sa isi doreasca ea, Tu poti sa incerci.

| GigiCelMaiPeste a răspuns:

Daca e c#&@ă atunci scoti bani din buzunar, daca nu, depinde de ea, sunt care accepta din prima, dar sunt si care nu accepta, daca nu accepta o legi de pat si ai terminat happy

| DaRyuSN a răspuns:

Depinde de tine si de ce parere are ea despre tine.

| teostefy a răspuns:

Depinde de fata mai mult ce varsta are sau chestia asta( nu ma lasa parinti )depinde de ea si parinti ei.Din punctul meu de vedere e greu sa faci o fata sa accepte asta.