| Tyberyu_Toma_1998 a întrebat:

Cum convingi o fata sa faca sex?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Cu rabdare, intelegere si iubire.

20 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să câștigi teren în fața ei, nu să te milogești!
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns:

Esti din 1998.Iti trebuie sex?
Cauti o proasta care o face cu tot satul, o fata normala nu se lasa atat de usor.

| RAY a răspuns:

Eu nu va inteleg daca vreti sex de ce nu mergeti pe centura? va e frica de fete sigur asta e, daca ti frica stai in frica ta, ca sa convingi fata trebuie sa aiba un interes
1 material
2 sa te iubeasca
dar material e cel mai bine, atatea fete sarace sunt pe la sate daca te pliimbi cu un bmw toate sar pe toate, banii vorbesc

| mihai69 a răspuns:

Oprești SLKu' fix în fața ei și o inviți să urce. Simplu.

| LoveSleep a răspuns:

Cu fața aia n-ai cum.

| Tyberyu_Toma_1998 explică (pentru LoveSleep):

Sami sigi p***a

| LoveSleep a răspuns (pentru Tyberyu_Toma_1998):

Dupa ce inveti sa scrii, cu tot dragul.

| marinageorgiana14 a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing big like

| minrest a răspuns (pentru LoveSleep):

Smechere, nu risti nimic. Nici daca traieste 120 de ani nu va invata sa scrie.

| LoveSleep a răspuns (pentru minrest):

I know that smug

| ImTheOne543 a răspuns (pentru Tyberyu_Toma_1998):

Bra vo

| minrest a răspuns:

O iei de nevasta.

| frostxtq a răspuns:

Daca pui astfel de intrebari in mod evident nu o sa te culci cu o fata prea curand. Esti prea disperat, nu ai rabdare si nu ai acel ceva care sa atraga o fata. Imi pare rau. In schimb, prostituatele nu au nevoie de nimic special decat de bani.

Răspuns utilizator avertizat
| Vanqu1sh a răspuns:

Aia e o arta, nu e nevoie sa le convingi, ca nu tragi de ele sa iti faca reducere la covrigi, trebuie sa ai SEX APPEAL. Sau varianta scurta : BANI!

| Phini a răspuns:

Depinde de fata si sa te pricepi, daca esti talentat laughing nu stiu cum sa zic, iti vezi de treaba si te baga ele in seama.
rolling on the floor inca rad cand ma gandesc ca una a sarit pe mine in scara, imi pare rau ca eram inca mic si n-am stiut ce vrea. dar asta e big grin
Cum a zis unu mai jos, " femeile simt miros de laba" disperarea nu e atragatoare. bafta!

| RevolutionX a răspuns:

Tiberica cumetre, ti s-au umflat outele?

| Detecktkt a răspuns:

Tu esti periculosu' ala din poza?
Daca vrei sa convingi fete sa faca sex, stai linistit ca tot la frecat putulica ramai.

| FlorinMarius123 a răspuns (pentru Detecktkt):

OOOO ce i-ai dat-o! Bravo man!