| RevolutionX a întrebat:

Este posibil ca unei fete care are prieten sa-i mai placa si de alt baiat?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

NU,cand iubesti o persoana cu adevarat nu placi alta persoana, dorinta sexuala e activa mereu dar iubirea adevarata o invinge, tu nu il iubesti te minti singura, stai cu el de plictiseala daca l-ai iubi nu ti-ar sta capu la alt baiat

| RevolutionX explică (pentru RAY):

Sunt baiat.Doar aveam o curiozitate

| RAY a răspuns (pentru RevolutionX):

Te inteleg

| neutrino a răspuns:

Da, unora le plac chiar 5-6 baieti in acelasi timp.

| Divy a răspuns (pentru neutrino):

Le plac la înghesuială laughing

| R0R0 a răspuns:

Da.
Daca nu mai are sentimente fata de prietenul ei

| Oana92 a răspuns:

Normal ca e posibil...de ce crezi ca exista atatea cazuri de infidelitate?

| Dariusuu a răspuns:

E foarte posibil. Degeaba are prieten dacă nu îl are și în suflet.

| peperonies a răspuns:

Da

| En3Rgi a răspuns:

Da,normal.

Răspuns utilizator avertizat
| 4psiho a răspuns:

De ce te miri și întrebi?
Nu ai auzit de persoane căsătorite cărora le plac altele/alții?

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Da

| Chevyn a răspuns:

Depinde de respectul tau fata de el si de cat timp esti cu el impreuna. Un exemplu daca tu esti cu el impreuna de 3 ani si te indragostesti de un vechi prieten mai aratos decat al tau...

| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

Depinde si eu am,, prieten,,(pe facebook) si vb cu mai multi baieti

| AndreyCss a răspuns:

Da normalwinking

| Lavinutza_Emilia_1997 a răspuns:

Depinde de fata si de ce ii ofera si respectivul cu care este! Daca prietenul ii ofera tot ce isi doreste nu va avea ochi pentru altii!