| Lilik_4064 a întrebat:

Eu ma intilnesc cu o fata de un an si 4 luni...de la 3 luni incoace eu sufar enorm. ea special este indiferenta cu mine desi ma iubeste enorm sunt sigur de asta.am vb de multe ori cu ea pe tema asta ea imi spune ca se va schimba si nimic.ma tem si eu sa nu ma inbolnavesc de ceva de atita stres si nervi.nu stiu ce sa mai fac.eu o iubesc enorm si vreau sa fiu cu ea. ce sa fac in asa caz?

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cauta un mod sa te descarci cumva. Ideal ar fi impreuna cu o persoana draguta, afectuoasa, glumeata, inteleapta si buna bucatareasa. Poate sa aiba si sanii mai mari, sau mai mici, cum vrei tu. Si nu neaparat sa aiba toate aceste calitati, doar o buna parte din ele. happy

| evelynne a răspuns:

Aceeasi problema o aveam si eu si asa s-a produs despartirea(eu eram aia indiferenta). Din proprie experienta iti spun ca n-o sa fie prea bine si pana la urma o s-o lasi, desii tu o iubesti si, si ea te iubeste. Incearca sa discuti cu ea, si daca nu merge las'o mai moale, sa vezi ca o s'o deranjeze si o sa'si dea seama ca exact acelasi lucru face si ea.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Fi misogin.

| Paty3 a răspuns:

Distanteaza-te putin de ea. Dar doar putin! nu intrece masura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-i platesti cu aceeasi moneda.Comporta-te cum o face ea si vezi daca se schimba ceva, daca nu...las-o! decat sa suferi pentru cineva care nu-ti arata ca te iubeste, mai bine singur.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat care sa sufere, care sa iubeasca cu adevarat in ziua de azi?:o
! RESPECT!

| patry_6106 a răspuns:

Mai lasoa in pace sa fie si ea libera