| Lilik_4064 a întrebat:

Salut la toti! sunt prima data aici. vreau sa-mi dati un sfat pentru ca sunt disperat si nu stiu ce sa mai fac.eu am 18 si prietena mea are 17.ne intalnim de un an si 4 luni! la inceput totul a fost o super.de vreo 3 luni incoace ea s-a schimbat enorm.no mai recunosc! este indiferenta cu mine, spune ca o sun prea des, kiteodata imi inchide kiteodata deloc nu-mi raspunde.acorda timpul doar prietenelor ei care nici una nu are iubit! am zis hai sa ne despartim ea incepe a plinge si spune ca nu poate trai fara mine si ca vrea sa fie doar cu mine.varianta ca are pe altcineva este omisa pentru ca sunt sigur ca nu este asa.am incercat sa vb.am vb de zeci de ori p tema asta! ea spune ca se enerveaza cind vb si pune ca se va schimba si nimic.eu parca as fi un catelus care imblu din urma ei. ce sa fac? eu o iubesc enorm si ea ma iubeste la fel de mult dar ea numi demonstreaza asta desi eu o fac.si spune ca se kompoarta destul de normal.ne vedem foarte rar deja, ma ignora citeodata. ce sa fac? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Frate, daca fata nu vrea sa va despartiti inseamna ca nu are pe altcineva asa ca nah.Fii si u la fel ca ea mai indiferent iesh cu prt la o bere. un suc ceva eu stiu, las-o sa te sune sa se intrebe si ea dc nu ai sunato inca si nu stiu ce ok? daca vr sa intrebare mai multe uite id meu yo_numay_yo_clau sau intra pe siteu meu http://arta-seductiei.ucoz.com/load

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Las-o de tot cu prietenele ei. Ca să fie cu adevărat integrată şi ea în acel grup: Grupul celor care nu au iubit pentru că-s prea egocentrice şi superficiale ca să merite unul.
Serios, soluţia reală e că ai nevoie de un respiro şi de o nouă relaţie.
Femei sunt mai multe decât noi aşa că... succes!

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! In primul rand lasa tu de la tine cel mai mult ca ea e orgolioasa si daca vede ca ii faci fata ca sa zic asa se va supara si mai tare. Daca tu dai inapoi, va mai ceda si ea macar putin.Trebuie sa faci si compromisuri. big grin
Bafta!winking >big grin

| HotChoclate a răspuns:

Eu zic sa ii lasi un pic de libertate.las-o si pe ea sa te sune, sa te caute.Trebuie sa aiba si ea viata ei.nu poti sa o inchizi doar pentru tine.Iesi si tu cu prieteni tai, ea cu prietenele ei. distrativa. Dupa un an si 4 luni poate are si ea nevoie de alte companii.nu numai de tine.big grin