| bianca12345 a întrebat:

Eu nu inteleg o chestie! Iubitul meu spune ca ma iubeste foarte mult, imi arata acea iubire, dar am senzatia ca nu ii pasa de mine, ma lasa sa fac ce vreau eu, I-am zis ca daca o sa il insel ce va spune...Si mi-a spus: trec peste! voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Asa sunt baieti dupa ce primesc ce vor, aurul is pierde luciul.

12 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Poate vrea sa iti arate ca nu e genul care sa sufere.Nu stiu,ar trebui sa vorbesti cu el, sa il intrebi daca nu i-ar pasa daca v-ati desparti, sa iti spune ce simte cu adevarat pentru tine.

| Ferra a răspuns:

Te iubeste atat de mult incat are puterea de a trece peste... orice

Răspuns utilizator avertizat
| Ferra a răspuns (pentru Suntetiprearatati):

Sa moara mama ta scufundata-n untura, ca esti prea incult sa-ti dai seama ca e ironic, get a life!

Răspuns utilizator avertizat
| Ferra a răspuns (pentru Suntetiprearatati):

Daca te deranjeaza raspunsul meu, treci mai departe,nu-ti spune nimeni ca trebuie sa incepi sa critici, sa-ti dai cu parerea asa ca te plictisesti, inca o data iti spun. daca te deranjeaza treci mai departe nu te mai baga singur in seama, cauta-ti anturaj in alta parte.Te rog daca poti sa nu mai raspunzi.

Răspuns utilizator avertizat
| Ferra a răspuns (pentru Suntetiprearatati):

Ma omulte tu ai inceput cu "limbaj de strada". Daca crezi ca cei de pe acest site au un IQ scazut, imi pare rau pentru tine... si tu esti pe "aici". Invinge-ti orgoliu si nu mai raspunde... daca vrei sa ma injuri fa-o in gand.dar te rog da-ti seama ca tu ai inceput sa fi nesimtit.

Răspuns utilizator avertizat
| Ferra a răspuns (pentru Suntetiprearatati):

Pai si daca peste 50% din cei de aici sunt dobitoci irecuperabili si posteaza numai tampenii, care e problema frate ce te deranjeaza? Ai dreptate sunt si dobitocidar lasa-i pe ei asa in dobitoceala lor, nu intelegi ca pe langa aia dobitoci multi posteaza din amuzament.pot si eu sa postez tot felul de prostii, intentionat, si asta nu inseamna ca poti caracteriza o persoana doar din atat. Daca te crezi inteligent ingnora-i pe cei care au simtul umorului(bun sa prost). Fi fericit in lumea ta "desteapta"

Răspuns utilizator avertizat
| Evolve21 a răspuns:

Pai daca a zis asa ceva nu cred ca intre voi e asa iubire marelaughing Daca tu o sa il inseli cu sute de barbati el o sa treaca si peste asta?laughing Eu nu cred ca ii pasa de tine fiind baiat stiu ce zic deoarece si eu am facut la fel la randul meu.Iar in concluzie tipul NU TE IUBESTE daca a spus asa ceva. Poate sta cu tine doar pentru ca esti frumoasa sau din alte motivehappy sper ca ti-am fost de ajutor.