| Bice a întrebat:

TPU! Imi spune ca ma iubeste, dar nu prea simt asta.Ba imi lasa senzatia ca ma iubeste cu adevarat, ba nu-i pasa de mine. Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Sa vorbesti cu el daca zice ca te iubeste trebuie sa crezi dar daca nu simti inseama ca nu zice adevarul, daca zice ca nu te iubeste pur si simplu il uiti e greu sa uiti dar mergi mai departe succes! funda?

10 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Cu dusul scotian ai o sanatate fff buna

| criisz a răspuns:

Obisnuieste-te cu asta. Asa sunt barbatii. Sunt de parere ca daca ne arata cat de mult ne iubesc, ne-o luam in cap...asa ca, mai sunt si indiferenti.

| Bice explică:

Multumesc mult pentru ajutor.Sincer,nu stiu ce sa fac.Cred ca e adevarat ce se spune despre dragoste."Try falling in love and you'll visit both heaven and hell at the same time"sad

| Bice explică:

Multumesc mult de sfaturi:*Vreau sa va anunt ca am nu mai am dubii.Ma iubeste:X

| Rihhana a răspuns (pentru Bice):

E foarte bine.Acum fii cu ochii in patru.am fost si eu in situatia ta, si stiu ca trebuie sa eviti chiar si cea maim mica greseala

| eliaclodia a răspuns (pentru Rihhana):

Cum adica sa stai ca pe oua? Adica sa il minti pana te crede. Pe urma il legi de calorifer si iti arati adevarata fata? Sau te lasi closca din "neatentie". E stupid, uite asa isi distrug fetele viata, din ambitii prostesti.O pot distruge si pe a altora si nici macar nu a meritat, ca nu a fost autentic. Manipularea si minciuna daca sunt descoperite... ohohoho...

| Rihhana a răspuns:

Timpul iti va arata, pina cind ai grija sa nu faci ceva ce l-ar putea indeparta de tine!

| AlexandraStanFan a răspuns:

Poti sa ii explici cucalm ca tu crezi ca nu ii place de tine. Il rogi sa iti spuna ce simte pentru tine. Si daca zice ceva care te deranjeaza, cel mai bine ar fi sa iluitisad.
Sper ca te-am ajutat!

| PattyxPaty30 a răspuns:

Dal dracu...e doar un nesimtit daca face asa.sad. incearca sa-l uiti, cu timpu' o sa reusestiwinking! FUNDA?(daca vrei)oh go on

| Yours a răspuns:

Ai grija! Depinde ce fel de persoana e! Daca e mindru din fire, lasa-l sa treaca peste mindrie! Important e sa te straduisa nu faci greseli care sa-l indepartezewinking