| MirelaMaria a întrebat:

Exista vreo sansa sa fiu insarcinata daca am facut sex anal folosind lubrifiant dar fara prezervativ iar el dandu-si drumu in mine. Dupa ce s-a terminat ma sters apoi la maxim 5 min am fost la tualeta pentru a face pipi si normal m-am mai sters odata ...in cazul acesta exista vreo sansa sa fiu insarcinata?

[mentionez ca inca sunt virgina]

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata. Nici virgina, de vreme ce ai avut contact sexual.

| Derye a răspuns:

Nici fizic nici psihic nu mai esti virgina.

| lyrics a răspuns:

Tripleti!
bun acum.
hai sa cautam nasi
poate vreo cativa neuroni ti'ar fi de folos pe post de nasi.
stiu ca nasii te mai sfatuiesc din cand in cand.
1.sa te invete sa scrii si sa vorbesti
2.sa te invete intai teoria in legatura cu sexul.
si restul pentru ce probleme mai ai u.

| tyana a răspuns:

Din punct de vedere fizic esti virgina(himenul fiind intact) moral insa nu, dar cred ca stii bine asta. Uite definitia virginitatii:http://dexonline.ro/definitie/VIRGINA
Insarcinata nu ai cum sa fii din moment ce nu a existat pentrare vaginala.Referitor la sexul anal te-as sfatui sa nu iti faci un obicei din acest lucru(mai ales nefolosind prezervativ) mucoasa anala este mult mai fina decat cea vaginala si riscul transmiterii unor boli e mult mai mare.In afara de asta dupa un timp sficterul anal are de suferit.

| clauss a răspuns:

Anal nu vei ramane niciodata insarcinata, poti s o faci in continuare

| Marijuana a răspuns:

Domnisoara "tualeta" nu ai cum sa fii insarcinata inteligentophbbbbt si inca ceva virgina. Unde? in...

Aolo ca iar zi vreo porcarie-jlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| WickedBoy a răspuns:

1.Ai avut contact sexual deci nu mai esti virgina;)Felicitari
2.Anal = in c*r deci pe acolo pe unde elimini excrementele :| POate cantecu asta te va ajuta sa intelegi http://www.youtube.com/watch?v=yU-2FiuuEXw

| Ionutzz97 a răspuns:

Nu

| Snow a răspuns:

Daca ai stii sa faci diferenta dintre anal si vaginal ai vedea ca nu ai cum

| Dydy_7659 a răspuns:

Din cate stiu eu NU! asa ca stai linistita. dar sfatul meu e data viitoare sa folosesti prezervativ pentru a nu te trezi cu ns ce infectii. bafta

| myha a răspuns:

Poti ramane doar daca sperma iese si ajunge in zona vaginului, in rest nu. Prezervativul trebuia folosit, oricum. Poti lua multe boli, pentru ca bacterile de acolo sunt multe si periculoase.
de aceea e recomandat sa te stergi din fata in spate atunci cand mergi la toaleta

| StopTheWar a răspuns:

Nu ai cum:-J.Ramai insarcinata daca ejaculeaza in vaginul tau nu in anuslaughing

| Lolo_3214 a răspuns:

Iauzi virgino ce esti.

| Sorin_8124 a răspuns:

Tu nu ai habar de corpul tau! Cum sa ramai insarcinata daca faci sex anal?!?!? Tu te auzi ce spui? Tu si daca faceai sex oral si isi da drumul in gura ta, intrebai daca exista sansa sa ramai insarcinata!

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Maa. Poate Ca Nu Stiai, Da Virgina Nu Mai EsTi DuPa PrImu ConTaCt SexUal. Te'ai prins?

| Dy3nutzza a răspuns:

1.Nu exista nici o sansa sa ramai insarcinata daca faci sex anal. Dava penisul intra in vagin atunci e posibil.
2.Esti virgina pe naiba 1 Scuza-ma dar virgina esti spiritual pana la prima intretinere a actului sexual iti reamintesc poate nu stiai. Adica odata ce te-ai f****ut nu conteaza unde(gura, fund, ureche, nas ca maine poimaine mai auzim si asta)nu mai esti virgina. Doar din punct medical esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1:cati ani ai? daca ai mai mult de 10 si pui intrebarea asta inseamna ca in creierul tau ceva fileaza.probabil ca nu stii ce inseamna termenul din moment ce nu esti in stare sa scrii TOALETA corect nu cretinusmul ala.
2:"eu sunt o raza de soare o virgina neprihanita, sunt fina, dulce si pudica.sunt roua diminetii sunt o caprioara sfioasa. aaa, da si am mi-am tras-o in c*u. dar tot caprioara raman, nu?"MI-E SCARBA.