| adycanepa a întrebat:

Fetelor, puteti uita prima persoana care v-a sarutat, imbratisat etc? Si daca s-ar intoarce la voi acea persoana lati primi?

3 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

Nu se uita niciodata, cum poti tu sa uiti adevaratii fluturasi care iti sunt in stomacel atunci cand va sarutati, cum poti sa uiti clipele frumoase petrecute impreuna? Da eu cred ca daca inca ai mai tine la el te-ai intoarce!

| Anonymus5 a răspuns:

Nu se poate uita. dar te poti preface in constientul tau ca nu mai stii tongue adica persoana pe care am iubit-o primadata si am fost cu ea dupa ma ranit atat de mult incat am ajuns sa ne uram incat nici nu ne mai salutam si intoarcem capul cand ne vedem... deci preactic eu pot sa zic ca prima iubire am uitat-o de mult...

| Paa_Hai_1996 a răspuns:

Nu normal ca nu, eu una nu am putut sa mi uit primul iubit din copilarie si am fost indragostita de el 4 ani desi el nu ma baga in seama ca eram prea mica si avea dreptate.Deci eu zic ca chestiile astea sunt cele mai frumoase si chiar de a-i vrea nu ai avea cum pentru ca de acolo ai amintirii si Da poate s-ar intoarce asta depinde de ea daca mai sunt ssentimente la mijloc si daca baiatul isi da silinta sa se impace cu ea. Iubirea invinge!