| Rose_2860 a întrebat:

Fetelor, voua va convine ca iubitul vostru sa stea la web cu o femeie care ii face show?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu sunt baiat dar mi se pare ceva nepermis. Cum iti respecti iubita daca tu faci asa ceva? Daca un baiat iubeste o fata nu face asa ceva. Plus ca daca o fata ii face show se poate ca el sa aiba o relatie cu ea. Spune-i sa se gandeasca bine. Ori te iubeste si vrea sa fiti impreuna ori vrea ceva la misto. Sa se hotarasca. Spune-i ca tu nu mai accepti astfel de gesturi.

| Cryssy a răspuns:

Normal ca NU.

| Ana a răspuns:

Atat ii trebuie!

| udarb a răspuns:

Este strigator la cer sa faci...asa ceva, este o marlanie din partea lui sa te faca sa treci prin asa ceva.

| ILikeToKnow a răspuns:

Nu! Clar NU!
Daca ma are pe mine ce-i mai trebuie sa se uite la alta?
Deci cum a zis si D33d33wttzzaaaaaaa :ori tu ori ea. Iar daca e gaseste mai multa placere in a se holba la o tipa la web decat sa stea cu tine inseamna ca nu-i de tine

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Nu! Logic ca nu-s de acord. Ce intrebare e asta?
Si daca iti face asa, spune-i sa aleaga: u sau femeia aia. straight face

| Aleluiaba a răspuns:

Nu. eu nu is de acord si atunci cand cea mai buna prietena a mea se apropie de el. Dar apoi alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ne impartasesti si noua id-ul de mes al acelei femei?batting eyelashes