| beckham1 a întrebat:

FUNDA! Cum trebuie sa procedez cu o fata virgina? Eu am m-ai facut sex dar niciodata cu o virgina.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ce ai făcut și până acum, dar mai mult preludiu, atenție...o iei ușor.

7 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Ia-o incet si bland, exicit-o mult, atat cat sa fie foarte uda si sa se diminueze din durere, asteapta pana sa se relaxeze. Ca virgina, nu se va simti decat foarte agitata si ii trebuie timp. Pe langa astea, fa dragoste cu ea, nu sex, iubeste-o si arata-i asta, fa-o sa se simta minunat, sa nu uite niciodata asta. Adica oricum nu va uita, dar nu sa fie un cosmar, ci ceva incredibil de frumos. Si s-ar putea sa treaca prin niste stari gen panica, sa se sperie, sa fie nesigura, sa se razgandeasca...Asa e prima oara. Daca e si mai mica si ii e frica sa nu se afle sau ceva de genul cu atat mai mult ii va fi mai greu, deci intreab-o de multe ori daca e pregatita, daca sa continui, daca e sigura, etc. Si s-ar putea sa te confrunti si cu niste lacrimi daca e sensibila. Daca nu poate suporta deloc durerea, ii va veni sa planga in acel moment, dar nu de parere de rau, nu ca nu-i va placea, pur si simplu asa e. Sau va tipa. Sau orice de genul asta. Deci ai grija cu ea... big grin

| beckham1 explică:

Mai*

| h3r a răspuns:

Tocmai de aceea, trebuie să ai mai multă grijă acum.

| beckham1 explică (pentru h3r):

Da imi dau seama de asta, dar am nevoie de cateva detalii laughing

| h3r a răspuns (pentru beckham1):

Ce ai făcut și până acum, dar mai mult preludiu, atenție...o iei ușor.

| fuzzer a răspuns:

Cu atentie.Nu foarte tare, ca doare, cu simt.Nu stiu de ce dar nu ma pot abtine.Acum rad.laughing

| Maxim96 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare.

| AnneCrissy a răspuns:

Faci cu ea sex normal doar ca nu trebuie sa o bruschezi. Fi calm cu ea.