| AyaStormhold a întrebat:

Fundita! M-am indragostit de un personaj anime si nu stiu daca e normal chiar daca prietena mea se mira mereu pentru ca sunt indragostita de el.Va rog sa imi puteti spune ce credeti despre aceasta.(este vorba despre personajul din poza de la profil)

Răspuns Câştigător
| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

Cred ca nue nimic anormalhappy
cu toti ne indragistim de cineva la tv mai ales daca e un boy(curajos>chipesh etc)
deci vei mai creste si te vei indragosti de un baiat adv da
nu este nimic in anormalhappy
deci ultilizatori TPU nu o mai jigniti!

33 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

E foarte normal! Multor persoane li se intampla asta! Nu e ceva de ras! Anime-urile sunt foarte frumoase,perfecte! Creda-ma,mi s-a intamplat si mie,de mai multe ori,cel mai mult mi-a placut Inuyasha,si inca il mai plac, dar nu sunt obsedata de el, si nici tu.Asa ca nu-ti face griji,viseaza-l in continuare, dar incearca sa te indragostesi si de altcineva in paralel si fa-i diferente!(mai ales daca unul dintre ei e om)! Sper ca te-am ajutat! Si foarte urat din partea celorlalti utilizatori, de parca ei nu s-au indragostit vreodata de un anime!

| Larisa_4465 a răspuns:

Buna:*:*nu-i nimic iesit din comun si eu m am indragostit o data de un actor si chiar il visam si chiar eram non-stop cu gandul la el... ti se intampla asta pentru ca pur si simplu cineva real nu are calitatile pe care le are el...stai linistita este ceva normal dar va trece asta in mom in care te vei indragosti de cineva real:*:*

| ziel89 a răspuns:

E normal sa te indragostesti de personaje fictive la o anumita varsta, eu iti recomanzi sa regasesti trasaturile de caracter macar ale acestuia in viitoru tau iubitbig grin e doar o parere