| koshmarul a întrebat:

Fundita, pentru cine îmi spune cele mai multe smecherii ca sa îmi aburesc "soacra" cum sai arat ca nu-s baiat rau, sai câstig încrederea, si sa-mi permita sa ramân pe noapte la ficsa, stiti voi cum e cu "soacrele" poate sunteti mai smecheri ajutati-ma si pe mine, multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| koshmarul explică:

Noi suntem la 300km departare, si mia permis prima oara sa ramin pe doua nopti da prietena mea sa tinut de capul ei, da nu am dormit cu ea int-un pat, "socrumiu " e in Ukraina sun devortati. sunt in Italia

| Buttercup30 a răspuns:

-Pai cand te duci s-o cunosti ia-i un buchet mare si frumos de flori [intreab-o pe prietena ta ce flori ii plac mamei ei.
-Saluta-i politicos.
-Vorbeste intodeauna politicos.
-Incearca sa afli de la prietena ta ce obsesii are mama ei.[poate ii palce foarte mult o trupa.Atunci vorbeste si tu frumos de trupa.
-Cand are nevoie de tine,sa o ajuti intotdeauna.
-Aratai ca inveti bine/ai un servici bun.
-Imbraca-te frumos, curat, ingrijit.
Cam atat big grin[Nu uita sa te porti frumos cu oricine si orice.Asta daca vrei sa o aburesti doar

| cosmin21 a răspuns:

Ia si tu o bautura scumpa si puneti-va la masa, si dai sa bea, dupa aia sigur faci ce vrei tu cu ea laughing

| MrsDraculescu a răspuns:

"soacrele" femeile dracului cum se mai spunelaughing
cumpara`i un trandafir si comporta`te ca un gentelman.
Sincer eu nu prea cred ca te va lasa sa dormi la fiica ei [iubita ta] la Ea in casa...adica stii si tu.la ce sa va gandi? pe langa faptul ca va va verifica din ora in ora cu citate de genul:vreti prajituri/suc/saratele.nu va va lasa in pace straight face
Asa sunt parintii, dar te`ai gandit cu tac`so cum faci?!
mai bine roag`o pe ea sa vina la tina.e mai practicwinking
spune-i sa le zica parintilor ca sta la o prietena peste noapte si sa vina la tina.va fi numai ai ta happywinking
Succeswinking

| claudia_5323 a răspuns:

Nu ramane si u din prima seara.las`o sa vezi ce nebunii are in capwinking i`ai un cadou cevawinking sa dai bine