| anonim_4396 a întrebat:

Hi bros! Iar eu! Eu, cel cu intrebarile:
1. http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/hey-you-people-as-cam- avea-nevoie-de-ajutor-sunt-in-vacanta-undeva-la-munte-in tr-o-pensiune-eu-cu-maicamea-si-taicamiu/

2.http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/buna-daca-cineva-isi-m ai-aminteste-intrebarea-de-ieri-mai-bine-daca-nu-o-sa-fa c-un-mic-rezumat-am-15-si-3-sferturi-ea-e/

3.http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/gata-am-facut-o-daca-v a-amintiti-intrebarile-de-dinainte-e-bun-dar-oricum-fac- un-rezumat-sunt-la-munte-intr-o-pensiune/

4.http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/seara-sunt-tot-eu-daca -nu-va-mai-amintiti-de-mine-va-rog-sa-cititi-intrebarile -astea-1-http-www-TPU-ro-dragoste-si-sex/

5. http://www.TPU.ro/......r-sunt-in/

Ma gandisem aproape 90% sa o dau naibii, dar cand o vad parca uit complet aceasta idee!
Azi toata lumea a mers sa viziteze zona.Nemurile si parintii ei eu mers cu ai mei. Normal si er trebuia sa merg, dar cand am auzit ca ea nu merge èentru ca era racita, a trebuit sa gasesc o solutie.
Cu vreo ora inainte "am inceput sa ma simt rau", ca sa raman si eu. Pan la urma am ramas
Taicasu a zis(era si ea): "Eee sa ai grija de fata mea"
Atunci ea s-a uitat urat si la mine si la taicasu.
Au plecat ei, si ea s-s dus repede in camera ei.
Eu m-am gandit bine la ce sa fac, si chiar daca ceea ce am facut a fost riscant, am riscat.
Dupa ceva timp o aud ca iese din camera. Ma duc repede la ea, nu coborase inca.
I-am zis, te rog asteapta o secunda.
Ea a asteptat, ca si cum am fi cei mai buni prieteni!
Acum se schimbase, nu mai era in halat. Aveam senzatia ca vrea sa plece undeva.Hmmm...
Oricum, eu atunci m-am dus repede si am tras-o de mana, si am dus-o in camera mea de data asta.
Am tras-o dupa mine dar totusi ea venea oricum de buna voie.
Am intrat, am incuiat usa. Ea era relaxata nu avea nici o treaba :|.
S-a intins pe pat (incaltata!) picior peste picior si cu mainile incrucisate.
(Mentinez ca de cand am vazut-o nu mi-a votbit decat de cateva ori, si atunci niste fraze care ma lasau cu ochii in soare).
Ma duceam la ea, si atunci a zis: Sa stii ca e foarte comod si patul din camera mea, nu inteleg de ce trebuie sa stau inchisa in camera ta.
Atunci, m-am asezat frumusel pe scaun langa ea, si, cum mi-a zis si VirusS97, i-am zis:
Ma cu*vo, zi-mi si mie te rog frumos ce ti-am facut? Ce naiba ai cu mine?
Nu a parut deloc deranjata de ce i-am zis.
Dupa cateva secunde, imi raspunde:
Nu am nimic cu tine, doar ca esti al naibii de obsedat.
Asta a fost da, chiar nasol!
M-am gandit o secunda daca sa continui sa o fac pe obraznicul, sau sa-i zic ceea ce simt...
I-am zis
- Aaaa, si daca eu sunt obsedat atunci tu ce aveai aseara?
Mia zis:
-Eram doar racita de nu puteam sa stau nici in picioare, mister Leonardo di Caprio.
Mda, si aici a avut dreptate...
Apoi am decis:
- Tu nu intelegi ca eu te iubesc la nebunie?!
Atunci ea s-a ridicat de pe pat. Si s-a asezat la celalat scaun langa mine.
Aici e partea cea mai ciudata.
Eu aveam o mana pusa pe masa. Ea si-a pus mana peste mana mea si a luat-o asa...nu stiu cum, si a strans-o, dar nu ca sa imi faca rau. A fost foarte dragut.
Dar apoi s-a ridicat :|.
M-am ridicat si eu.
Am luat-o in brate, si eram cat pe ce sa o sarut.
(chiar speram sa nu mai faca si ceva ciudat de data asta!)
Si am sarutat-o. :-S
Dupa 1-2 secunde, mi-am dat seama ca si ea o facea! Si ca nu plecase!
Omg! Credeam ca visez...chiar incepusem sa imi pierd sperantele.
Dupa 8-9 secunde, ea s-a oprit. S-a uitat la mine, a descuiat usa si a iesit.Am vazut-o pe geam ca iesise afara si vorbea la telefon. Dar apoi s-a intors, si a mers in camera ei.
M-am dus si eu dar de data asta am batut la usa.
A deschis usa, dar nu ma lasa sa intru.Statea doar in usa.
Mia zis:"Spuneti"
I-am zis;
As vrea un raspuns al tau? Ce a fost asta?
Si atunci mi-a zis:
"A fost raspunsul la,, tu nu intelegi ca te iubesc la nebunie"... "
Si a inchis usa.
Apoi, la masa si peste tot se purta ca inainte.
Totusi nu se uita urat la mine, dar zicea nimic(dar nici eu :D)
Ce sa mai cred?
Ba sta, ba nu sta, ba ma evita, ba se poarta de parca ne-am cunoaste de 2 ani, ba ma saruta, ba fuge, ba imi raspunde, ba nu imi raspunde!
Help bros!

5 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Eii Fata asta tot nu vrea sa inceteze cu testle ei ce sa faci asa is fetele astea pe care viata lea lovit prea devreme daca ma intelegi ia intreab-o de melodia lui Maxmilian; Sophie fiindca se coporta ca aceea fata din melodie laughing Stie prea multe pentru varsta ei JUR! Pun pariu pe ce vrei tuh ca are prieten si doar rade de tine. Spune-i ca tu nu esti nu stiu ce javra si se pare ca nici ea nu este la fel ca cele de pe varianta...Va regreta ea mai bine no baga in seama daca tot zice ca esti un obsedat evito du-te si tuh acolo in Padure laughing si incearca sa uiti de ea; o sa vezi ca va mai vrea sa se joace cu tine (adica sa rada de tine) dar tuh sa nu cumva sa ii mai pici in plasa las-o macar o zi in pace nici nu o saluta. Apoi probabil a va veni la tine si in cel mai fericit caz isi va cere scuze iar daca nici macar nu te mai va saluta in ultimile zile de vacanta sa stii ca e cam prefacuta...iar aceste fete nu merita NIMIC de la un baiat. Bafta si sa stii ca ARE BALTA PESTE!

| anonim_4396 explică (pentru VirusS97):

Vai, acum am vazut melodia aia Sophie. E perfecta! E la fel la fel!
Stiu ca are multi bani, dar incep sa cred ca e doar o rasfatata de bani gata.

| catalin188 a răspuns:

Frate nu sti sa o dresezi
si tu nebun lasa sa vezi ce vrea se comporta prost cu tine tu de 10 ori mai prost se comporta bine cu tine de 10 ori mai bine ca ea

| al3utzu a răspuns:

Cand mai prinzi un moment cand sunteti singuri la etajul respectiv sau in pensiune, du-te la ea, BATE LA USA, spune-i ca vrei sa vorbiti, daca nu te pofteste inauntru roag-o frumos si daca nu vrea, spune-i ca daca vrea, puteti sa mergeti la tine(trebuie sa vrea undeva). Spune-i ca tu ai inteles de la ea ca te iubeste(ea ar trebui sa iti confirme big grin), si intreab-o de ce si acum se comporta ciudat(daca nu s-a suparat cand i-ai zis cu*va, nu se va supara nici acum).

Oricum, de acum e clar ca te iubeste.
Multa bafta, tine-ma la curent!

| al3utzu a răspuns:

Mai spune-ne ce s-a intamplat!