| Nustiucename a întrebat:

Hei, am o întrebare, dar nu vreau răspunsuri răutăcioase sau vulgare. Dacă știi răspunzi, dacă nu, mulțumesc. Vreau să știu dacă mai sunt virgină, dacă penisul nu a fost introdus, doar a forțat puțin vaginul, pentru 10 secunde, maxim. Nu a curs sânge dar eu simt că nu mai sunt virgină. Mă puteți ajuta fără a merge la un ginecolog?

Răspuns Câştigător
| killgara97 a răspuns:

In general pentru nu a mai fi virgina penisul trebuie sa intre minim 4 cm! iar daca nu a curs singe si nu ai simtit durere atunci felicitari inca esti virgina

10 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Cum zice si el este adevarat inca mai ai himen-ul, acum din alte puncte de vedere nu mai esti virginahappy

| Nustiucename explică (pentru MeConstantine):

Din ce puncte de vedere?

| Zenithf a răspuns (pentru Nustiucename):

Din punct de vedere spiritual, odata ce ai vazut-o p-a lui, nu mai esti virgina.
O intrebare rogu-te, cand te-a incercat cu "degetelul", avea manusita trasa pe el? Nu de alta, dar din asemenea jocuri rezulta deseori "accidente", nu vreau sa o patesti din lipsa de informare.

| Nustiucename explică (pentru Zenithf):

este vorba despre o prietenă care m-a rugat să ma informez, nu vrea să meargă la control, repet, dacă vrei să fi răutăcios mai bine nu mai postezi un răspuns.

| Zenithf a răspuns (pentru Nustiucename):

Nu sunt, sau cel putin nu intentionez sa fiu rautacios. Sunt poate prea direct in aceasta chestiune, puteam sa vorbesc mai pe ocolite, dar ti-am dat totul pe sleau.

| Nustiucename explică (pentru Zenithf):

Iți mulțumesc pentru ajutor

| dreamgirl94 a răspuns:

Psihic nu mai esti..fizic e posibil sa mai fii

| CristinnéAndreeaBrl a răspuns:

Cum simti tu ca numai esti virgina?happy
nu trebuie neaparat sa iti curga sange cand te dezvirginezi.
cel mai sigur mergi la un control happy succes.

| Nustiucename explică (pentru CristinnéAndreeaBrl):

Nu mai *; și este vorba despre o prietenă care m-a rugat să ma informez, mulțumesc.

| Nustiucename explică:

Adica?