| diaa_4581 a întrebat:

Hei ...as avea si eu o intrebare... dupa primul contact sexual este vreo schimbare la menstruatie.adica am avut primul contact acum 2 luni si de atunci mi-a venit tot regulat ca de obicei dar cateodata imi vin cheaguri mici de sange. astept un raspuns :*

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Numai daca devii gravida poti sa ai retineri, dar nu numai din aceasta cauza, depinde si de varsta care o ai, ca ceva timp vine neregulat, apoi e regulat...cheagurile de sange nu au legatura cu asta, oricum, daca vrei sa fii sigura, poti sa consulti un medic ginecolog, sper ca te-am ajutat, pa pa kiss

2 răspunsuri:
| Anutza_8450 a răspuns:

Pai e normal daca esti la dezvirginare e simpla chestia oricum dupa sex vine regulat

| diaa_4581 explică:

Pai implinesc 19 peste cateva zile :d.Eram putin speriata... oricum ma gandeam sa fac un consult sa obtin mai multe informatii in legatura cu asta, si in legatura cu dezvirginarea.eu nu am avut niciodata sangerari.S-ar putea ca acele cheaguri din timpul menstruatiei sa fie de la asta?