| anonim_4396 a întrebat:

Hei dragi fete naivute de 10-15 ani
Intrebarea asta este adresata doar voua, dar nu ma supar daca isi spun si altii opinia.

Voi, cele care fumati pentru a parea cool la scoala.
Voi, cele care cereti statusuri de mess aici si nu puteti sa vi le compuneti. Iar daca se ia cineva de voi, le folositi ca replici.
Voi, cele care sunteti super indragostite de tipi majori care isi bat joc in ultimul hal de voi.
Voi, cele care ganditi cu mintea altor tampiti si urmati turma. Daca unul face o prostie, chiar trebuie sa il imitati? Nu mai sunteti "cool" pe urma cred.
Voi, cele care scrieti deplorabil si neinteligibil pana si aici, desi sunt oameni de toate varstele.
Voi, cele care chiuliti pentru a fi cool.
Voi, cele care puneti intrebari cretine legate de cucerirea unui baiat. Parca ar am avea o formula matematica noi.
Voi, cele care faceti revolte impotriva parintilor ca nu va lasa la disco.
Voi, cele care va faceti poze in baie cu telefonul " :* " si le puneti pe hi5
Voi, cele care va incepeti viata sexuala la acele varste precizate mai inainte, tot pentru a fi cool si de nerabdare. Dar nici sa nu va documentati.

Si dupa toata vorbaraia mea vine si intrebarea, adica vin intrebarile : De ce? De ce faceti asta? De ce va autodistrugeti de la varsta asta?

Si inca ceva de care-s tare curioasa : Astea care ati facut sex pana in clasa a 8-a, ce s-a intamplat pe urma? Bine v-a fost? Povestiti-mi si mie.

Multumesc celor care au avut rabdare sa citeasca, stiu ca e cam mult.
Premiez raspunsul care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vei avea nici un raspuns de premiat.comportamentul e tipic,motivatiile ce le enumerate, dar persoanele sunt multe si nici una nu se vede in postura aratata.iar, de ce? este o intrebare prea mica, sau prea ampla? ori e deamandoua?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jelli 2011. Hmm...

Răspuns utilizator avertizat
| robertos41 a răspuns:

Esti fata da-mi un mesaj privat vreau sa te intreb ceva

| OwlMyGod a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu, nu este vina lor, este vina parintilor care nu au stiut sa-i aduce. De ce tu nu esti asa? De ce eu nu sunt asa, desi toti prietenii mei sunt asa?
Pentru ca noi am avut o educatie iar parintii au fost in stare sa ne fereasca de alcool, droguri si etnobotanice. Si nu ne lasau in cluburi la 12 ani. iar ora la care intrai in casa era 23 cel tarziu! Astia sunt parinti! Care stiu sa-si tina in frau copii, nu sa-i lase sa-si faca de cap, ca debatting eyelashes "Sunt copii, lasa-i sa se distreze" straight face