| Anonim1122334455 a întrebat:

Hei ma gandeam sa-i fac surpriza prietenului meu un lantisor care sa-l am si eu si el si ceva gravat super, sunt o multime de modele, dar nu gasesc nimic, ma puteti ajuta? sau poate aveti alte idei nu neaparat un lantisor, totusi vreau ceva care sa fie pentru amn2, impartasiti-mi ideile voastre, mersii :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu nu cred ca e o idee buna. E frumos pentru acum, dar pentru maine? Maine vom avea o noua relatie, pentru ca asa e viata. Si ce facem cu lantisorul?

| Anonim1122334455 explică (pentru neutrino):

Poate ai dreptate poate nu, dar daca ar fi sa luam viata drept asa ar insemna sa stam pe loc si sa nu ne bucuram de momentele fericite pe care le primim. Lantisorul il vom pastra amn2, poate, si ne va aduce aminte ca, candva a fost ceva frumos.