| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Hei. pun intrebarea asta in numele unei prietene de a mea. deci e intr-o relatie de 4 luni si s-a dus acasa la prietenul ei saptamana trecuta, joi mai exact. el isi pusese mana pe penis, si cam vreo ora nu a atins-o jos. deci era sters pe mana cum spune ea. si apoi i-a bagat degetul in vagin, nu foarte mult, circa un cm. ok, si azi i-a venit menstruatia, normal ca de obicei. doar ca foarte putin. si are o culoare maro deschis. este insarcinata cumva?

11 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu este însărcinată. Dar, ar trebui să lase sexul și băieții pentru că se vede că este minoră și nu are habar despre sarcină și protecție.

| NoSmile a răspuns:

Buna! Nu are nicio sansa sa fie insarcinata. Mai ales daca baiatul doar s-a masturbat si nu a avut loc o ejaculare. big grin

| DeathIncarnate a răspuns:

Proasta dracu...copii pentru alocatie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu esti insarcinata, ar trebui sa ai un ghinion teribil in conditiile date

| AndySchleck a răspuns:

Vai de capul meu... seriously arati de 12 ani, voi va ganditi la prosti si faceti petting la varsta asta? Nu o sa ramai insarcinata dar mai bine va orientati catre preocupari mai interesante. la 20-23 de ani ce o sa faceti? Asta e varsta sa faceti un sport (nu neaparat de performanta) sa va dezvoltati trupurile...

| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti linisti deoarece nu se ramane chiar atat de simplu si usor gravida. Pentru a se forma o noua forma de viata este nevoie de spermtozoizi ce nu au existat pe degetul lui (la o ora dupa ce si-a atins penisul) precum si de un ovul viabil, deci pana la formarea unei sarcini este drum lung si o intreaga poveste. Inceperea menstruatiei este cea mai insemnata/indubitabila dovada ca nu s-a produs fecundarea ovulului in ciclul menstrual precedent. In concluzie 100% nu poate fi vorba de o sarcina.Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Din ceeace a facut el nu poate sa fie gravida.

| Klandestin a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia nu are cum sa fie insarcinata!
Si cu degetu nu poate ramane virgina straight face. Spermatozoizi mor daca sunt "afara" adica in aer...

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

laughing))) Stim ca de fapt despre tine e vorba...

| HyuLa a răspuns:

rolling on the floor))))))))) doamneee.