| 7DaysCuPortocale a întrebat:

Hei. pun intrebarea asta in numele unei prietene de a mea. deci e intr-o relatie de 4 luni si s-a dus acasa la prietenul ei saptamana trecuta, joi mai exact. el isi pusese mana pe penis, si cam vreo ora nu a atins-o jos. deci era sters pe mana cum spune ea. si apoi i-a bagat degetul in vagin, nu foarte mult, circa un cm. ok, si azi i-a venit menstruatia, normal ca de obicei. doar ca foarte putin. si are o culoare maro deschis. este insarcinata cumva? funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Spermatozoizii au un ciclu de viata foarte scurt. Si drumul din penis pana la uter este uneori prea lung.

| xunshu a răspuns:

Nu,nu este.

| mariusburcea a răspuns:

Nu frumoaso..linişteşte.o tu ca nu are cum sa fie

| 7DaysCuPortocale explică (pentru mariusburcea):

Am tot incercat sa o linistesc dar nu se poate cu ea laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru 7DaysCuPortocale):

Te rog sa-i transmiti ca ai primit raspunsuri printre care si cea data de mine.In cazul in care lucrurile s-au petrecut exact cum este scris in intrebare se poate linisti 100% in privinta sarcinii care nu se poate instala in astfel de conditii.De asemenea poate fi linistita si in privinta virginitatii deoarece nici aceasta nu se pierde in astfel de conditii.Te poti linisti si tu si sa o linistesti si pe ea deoarece nu se ramane chiar atat de simplu si usor gravida Multa sanatate.