| bellaboo a întrebat:

Hei TPU am alta problema cu prietenul o sa sune ciudat dar...
Lui i-a murit un unchi de-al doilea si a stat de la 7 seara pana la 3 dimineața a doua zi de la 12 pana la 14:30 cam așa si vorbeam cu el si i-am zis daca vine sa ne vedem si a stat o ora si tot voia sa plece înapoi..si m-a enervat si i-am zis no du-te in plm..si a plecat de atunci l-am vazut prin oras si l-am sunat sa vad daca imi zice unde e dar l-am injurat si am inchis credeți ca am greșit si ar trebui sa il sun sau sa aștept sa ma sune el?
Mulțumesc anticipat:3

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa-ti ceri scuze pentru comportarea ta impardonabila si de asemenea iertare "in genunchi" cum s-ar spune, pentru a uita afrontul si a te reaccepta ca iubita "iubitoare". Depinde de firea fiecaruia, eu unul nu cred ca te-as putea ierta in intregime si neconditionat. Parerea mea.

| Doub a răspuns:

Ioooi, tu nu ai minte deloc? Suna-l si cere-i scuze. Saracul baiat...

| Țoglă a răspuns:

Dacă nu mai vrei să ai treabă cu el, aşteaptă să te sune.
Oricum, ai greşit total la ce ai făcut.

| TanteMarianne a răspuns:

Da ai gresit. cand vroia sa plece nu vroia sa plece pentru ca nu te m-ai placea ci pentru ca era inca trist din cauza decesului unchiului ala. uni oameni prefera sa fie singuri cand sunt tristi, singuri singuri fara nimeni langa ei. de aia a vrut sa plece.
acum partea nasoala vine ca tu l-ai injurat si ai inchis telefonul. naiba stie daca o sa te mai sune. probabil ca da sau nu. eu zic sa-l suni tu pentru siguranta!

| MidnightR a răspuns:

Sigur,asteapta sa te sune, nu stiu cum de si-a permis macar sa mearga la unchiul sau si sa te lase singura ca doar l-ai luat ca animal de plus.
Suna-l, intalneste-te cu el, cere-i iertare ca ai fost o *ahem* si cere-i iertare.

| bellaboo explică:

Eu nu cred ca ar trebui sa îmi cer scuze pentru sta acolo si ziua si noaptea sta cu min o ora si dupa merge acolo sta cu prieteni joaca cărți