| Lili003 a întrebat:

Hei TPU, am cunoscut un baiat care e foarte dragut dar s-a jucat cu sentimentele mele. L-am uitat dar parca incep sa imi placa din nou de el, nu stiu ce sa fac va rog ajutati-ma sunt foarte confuza

Răspuns Câştigător
| MariMarik17 a răspuns:

Daca s-a jucat cu sentimentele tale inseamna ca este un nesimtit.Iar eu stiu ca tu stii asta.Dar mai este o chestie.Ai spus ca este foarte dragut.Si aici iti pot da dreptate.Stiu stiu, dar si eu am fost in aceeasi situatie ca tine.Pot sa iti spun o chestie.El a facut asta pentru ca te-a crezut usoara.Tu ar trebui acum sa ii arati contrariul si sa te comporti ca s cum ai fi cea mai tare si nu ai da un ban pe ceea ce spune el.Arata-i ca nu iti pasa si ca te doare undeva.O sa vada asta.Tu trebuie sa faci ce ti-am spus chiar daca stai trista acasa.Cand esti in aceeasi incapere cu el trebuie sa fii o diva.Sa iti mai spun ceva.Baietii sunt atrasi de fetele pe care nu le pot avea.Incearca sa arati ca tu esti una dintre ele. Sper ca te-am ajutat.winking

| Lili003 explică (pentru MariMarik17):

Da mersi m-ai ajutat cu mult! Mersi inca o data happy

16 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Ăla şi-a bătut joc de sentimentele tale şi tu îl placi, ar trebui să te gândeşti puţin la acest lucru. Fericirea ta contează, ştii ce ai de făcut.

| Nomoreregretstb a răspuns:

Nu conteaza ca e dragut..sunt o gramada baietii draguti. lasa-l nu te mai gandi la el. doar si-a batut joc de tine :/

| T0T a răspuns:

Wow este important ca este dragut, nu ca are un caracter de rahat. Voi tinerii din ziua de azi habar nu aveti ce sa apreciati la o persoana si este destul de grav.

| Doub a răspuns:

Heeloooo, chiar tu ai zis ca si-a batut joc de tine.straight face

| Livelord a răspuns (pentru Doub):

Tu nu ai inteles? Nu are importanta asta daca el e dragut...

| Doub a răspuns (pentru Livelord):

Hm. Acum totul are sens. Nu, nu are importanta daca el e dragut... si ea foarte naiva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Nu stiu de ce, dar se pare ca raspunsurile tale ma atrag din ce in ce mai mult...laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Livelord):

La aspect te referi?

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

smugblushing

| Livelord a răspuns (pentru Doub):

A mai fost un caz asemanator ceva mai devreme, daca mai tii minte. :d

| Doub a răspuns (pentru Livelord):

thinking

| Doub a răspuns (pentru Livelord):

Ahh, da.I don't want to see

| Lili003 explică (pentru Doub):

Nu am zis ca si-a batut joc

| Doub a răspuns (pentru Lili003):

"s-a jucat cu sentimentele mele".