| ριтιкaa1998 a întrebat:

Buna ☻
Deci am fost intr-un fel mai ciudat cu un baiat pe care-l plac de destul de mult timp. Si ultima data cand am fost impreuna a fost aiurea,s-a cam jucat cu sentimentele mele,cred. Cel putin asa mi-a creat impresia. Faza e ca acum am inceput din nou sa mai vorbim, sa iesim. Se poarte super dragut cu mine si chiar mi-a dat un mesaj in care a spus ca incep sa-i plac. Nu stiu..Cum sa fac sa ma fac foarte placuta de catre el? Si sfaturi de genul asta sa-mi dati. Mercii

2 răspunsuri:
| annamariaana a răspuns:

Cel mai bine e sa te porti natural...asa te poate cunoaste cu adevarat...si daca chiar te place inseamna ca iti accepta si calitatile si defectele... daca nu te accepta as cum esti inseamna ca nu te place cu adevarat... sper sa te ajute sfatul meu kiss

| gheorghe12345 a răspuns (pentru annamariaana):

Sunt de acord cu tine.