| Kennedy97 a întrebat:

Hei,TPU! Am nevoie de ajutor. Până ieri,am rupt absolut orice legătură cu fosta mea prietenă. Ieri,am primit un mesaj pe Facebook de la ea,în care era o imagine cu noi doi,când eram împreună, însoţită de nişte puncte de suspensie. (...). Părea supărată..nu cred eu că din cauza melancoliei produse de poza respectivă. Am întrebat-o ce are şi nu a vrut să-mi spună...dar a dat de înţeles că s-a despărţit de actualul ei prieten.
Ar da ceva de înţeles cu acest mesaj? Mulţumesc, fundă!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey Ken!

Poate ca tu nu ma mai tii minte dar eu iti stiu toata povestea...

Sincer... frate, este acea fata de care ai mai intrebat de atatea ori sau este alta?

Nu ti-ai gasit pe nimeni altcineva de atata amar de vreme?

Cat ai de gand sa mai suferi din cauza acestei fete?
De cate ori ai vrut sa te impaci cu ea si ea te-a refuzat "nemilos"?

Oare nu este de ajuns... nu ai suferit destul? Cat timp te-ai gandit la ea?
Cat timp ai suferit din cauza ei...

Frate, sincer... daca nu ai putut s-o uiti pana acum, in atata amar de vreme atunci nici nu ai de gand s-o uiti.

Ai 2 variante.
1.O lasi si nu te mai uiti inapoi niciodata!

2. O chemi undeva de Sf. Valentin si va impacati pentru tot!

Nimeni nu trimite poze doar ca sa se afle in treaba.
Cel mai probabil a ramas singura inainte de Sf. Valentin si s-a gandit la tine, nimic mai mult, nimic mai putin.
Succes!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A dat de inteles ca tu ai fost mai bun decat actualul.De care spui ca s-a despartit.Cred ca sunt semne ca te-ar vrea inapoi.Dar de multe ori supa reincalzita nu mai are acelasi gust. Daca intelegi ce vreau sa spun.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Frate, jigodia vrea sa te manipuleze, NU permite acest lucru, relatia s-a incheiat gata e timpul sa mergi mai departe esti la varsta la care trebuie sa strabati cat mai multe cearsafuri

| Florentina9210 a răspuns:

Deci la ''fosti'' cel mai bine este sa le dai BLOCK! asa nu au cum sa te streseze. Nu are rost sa iti pierzi timpul cu ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A suparat-o prietenul, probabil nu a vrut sa se uite cu ea la un film, si ca orice femeie normala primul ei impuls este sa se razbune pe el si sa si-o traga cu altul.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Mesajul ei este : " Nu a tinut vrajeala cu fostul, sau poate ca a tinut prea mult si a fost un tantalau iar acum vreau sa ma mai joc si cu tine, jucand rolul victimei", iar tu un sensibil ce esti o vei lua inapoi. Love, love...

| Voidwithin a răspuns:

Cred ca e foarte instabila emotional si cauta si ea refugiu in bratele tale.
Eu zic ca nu merita sa-i zici nici buna...

| MentalHolocaust a răspuns:

Nooo...nu avea ce sa faca ...si tu esti a 3 a roata. Easy boy laughing)