| BeiiBiiiyoo a întrebat:

De acum cateva zile a inceput sa-mi placa foarte mult de un baiat. El imi zambeste, se uita mult la mine, ma face sa rad, mi-a zis o data ca sunt frumoasa, pentru ca facuse cea mai buna prietena a mea o gluma si el m-a aparat laughing. Adica nu stiu, se poarta diferit cu mine fata de alte fete laughing cu celelalte este altfel happy, Se poarta super frumos si nu face glume proaste, ba chiar rade la glumele mele seci laughing

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
E frumos sa te indragostesti. Intr-adevar, cred ca usor ar trebui sa incepi sa discuti mai mult cu el, sa pari interesata, si daca nu face nimic, eventual sa prinzi curaj sa ii spui ce simti! :* Bafta

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și întrebarea care este?
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Insemna ca si el te place.
Bafta cu el! happy

| dexenMC a răspuns:

Bv. Dar care-i intrebarea?

| PicioferiGustiIoan a răspuns:

Te placewinking şi din câte văd si ţie îţi place de el cuplu perfect tongue