| KendraCandy a întrebat:

Hei..va spuneam odata despre tipul acela dragut care e mai mare cu 3 ani decat mine (are 18 ani). Se comporta minunat cu mine atunci cand suntem singuri,ma face sa ma simt bine...e foarte amabil si grijuliu. Considera totusi ca sunt cam mica si imi tot spune,,pui``,,,pitic``,etc. Lucrurile astea nu ma deranjeaza,ba din contra. Problema e ca atunci cand suntem la scoala, in preajma prietenilor lui de exemplu ma evita. Am impresia ca ii e rusine cu mine de fata cu prietenii lui deoarece iubitele lor sunt mai mari. Am vorbit multe cu el si mi-a spus ca ultima lui iubita a avut 27 de ani, dar s-a despartit de ea pentru ca era prea copilaroasa in ciuda varstei ei. Dar eu nu sunt asa. Si el recunoaste acest lucru. Nu stiu ce sa fac sad ...Nu vreau sa renunt la el pentru ca il iubesc si imi dau seama ca si el simte ceva pentru mine...Ce sa fac? FUNDA pentru cel mai bun sfatwinking

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

E amabil si grijuliu cu tine doar ca sa-ti intre in chiloti.
dupa ce o sa se culce cu tine, se va intoarce la aia de 27 de ani, vrea sa-si piarda virginitatea cu tine, atat.
a zis ca e prea copilaroasa ca nu a putut sa-i ajunga in chiloti.
hai, fa-l barbat sa fie destul de bun pentru tipa aia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Bravo,in sfarsit o fata cu capu pe umeri, de ce ma rog ar cauta adolescentele baieti mai mari pentru sex din pacate si o spun din experienta personala, cand o fata mi-a spus ca mai intai ne vom pupa si dupa aia ne %$#%$@#$, cand ea era in cals 10 si se gandea la asa ceva, ce lume nebuna,
sondajul a fost efectuat de Global Defence Romania
Toate drepturile rezervate Global Defence US

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-o crezi tu, te iubesc chiar daca sunt mai timid, dar chiar daca esti mica nu are o mare importanta, dar nu vreau pentru moment sa ma afisez cu tine in public, o sa mai dureze putin pana ne adaptam unul cu celalalt.