| DeeaBrunetika a întrebat:

Heii! Am 16 ani si sunt cu un baiat. Avem o relatie frumoasa si ne iubim mult. As vrea sa facem dragoste, ma simt pregatita si imi doresc asta. Problema este ca sunt "plinuta" si imi e rusine sa ma dezbrac in fata lui. Plus ca sanii mei nu imi plac si nu arata bine fara sutien. Iar fundul meu nu mi se pare frumos. Va rog ajutati-ma! Nu raspuneti la misto va rog :* :*

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stingi lumina si il rogi pe el sa te dezbrace.

| Emilian65 a răspuns:

Daca prietenului tau ii place de tine imbracata, atunci trebuie sa-i placa si cand esti dezbracata.

| SkyPilot a răspuns:

Nu ai nici o problema. Baiatul deja stie cum arati si te place asa cum esti. Lasa inhibitiile deoparte, aveti grija de igiena si de protectie, lasa-te in voia simturilor fara sa te gandesti ca nu esti multumita cum arati si va fi minunat.

| frostxtq a răspuns:

Baiatul te place deja si fii sigura ca si-a imaginat cum arati dezbracata. Daca esti pregatita pentru acest act inseamna ca nu esti complexata si iti doresti sa te arati iubitului tau asa cum esti.
Incercati cu lumina stinsa, eventual cateva lumanari pentru un ambient intim. Totul va decurge bine si te vei simtii bine. happy

| Otto2014 a răspuns:

O faceti seara cu luminile stinse.

| wasilika24 a răspuns:

Stindeti lumina saaau invelitia cu ceva dar ar fi mai bine daca sa treci peste gindurile este el daca te iubeste te va primi asa cm esti daca se intilneste cu tine inseamna ca te lace asa cum esti succes