| ToySolider a întrebat:

Heii TPU: E o chestie cam complicata/ciudata...In fine de cateva zile am intalnit o fata si imi place de ea si nu stiu cum sa-i zic ca o plac..Va rog ajutatima...stau prost la capitolul "fete".

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai ai doua variante una dintre ele e sa it iei inima in dinti si sa mergi la ia sa-i spui ca o placi si ca nu iti poti lua gandul de la ia si numai la ia te gandesti si a doua varianta e sa intrebi pe cine care e mai apropiat(a) de ia si sa ii zici sa o intrebe ce parere are despre tine daca te place sau nu daca zice ca te place margi la ia si spune-i si tu ca o placi si ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine si sa formati un cuplu.Multa bafta. FUNDA?

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Depinde si de caracteru ei, depinde si ce varsta ai si ce varsta are ea.Dar cea mai simpla solutie este sa ii spui si sa ii arati ca o placi pur si simplu vorbind cu ea fata in fata.

| neutrino a răspuns:

Daca stai prost la capitolul "fete", incearca la capitolul "baieti".

| ToySolider explică (pentru neutrino):

Prietene daca nu ai venit sa ma ajuti cu problema mea, te rog sa pleci!

| neutrino a răspuns (pentru ToySolider):

Usurel amice. Tu, nu eu, ai cerut un sfat, pe care eu ti l-am aferit. Atunci cand ceri sfaturi trebuie sa stii ca le vei primi la nivelul la care tu intrerbi.

| tiranul a răspuns:

Îi spui pur şi simplu "eu plac pe tine, tu place pe mine?smug" aşa cu un aer de prostovan. Fetele adoră astawinking.