| Unicucebeea a întrebat:

Hellaw
Am o problema dubioasalaughingsunt virgina si simt nevoia ca trebuie sa o fac si se amplifica pe zi ce trece.
Macar de aveam prieten.
De ce simt asta si ce as putea face?

13 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Degeţica.
E o poveste frumoasă.

| RAY a răspuns:

Mediul din jurul tau cred ca promoveaza sexul si asta te cam face sasi doresti asta, desigur poti incerca prin a te masturba sau a isi face o relatie cu un baiat, mare grija sa nu te arunci ca din pusca

| Drolja a răspuns (pentru RAY):

Dacă te arunci, i-o rupi. big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate trebuie sa-i dau 100% dreptate Drolja-ei, deoarece singurul remediu in astfel de situatie cand zburda roiuri de fluturasi prin stomacel sau te trec caldurile si/sau frisoanele in pat este autosatisfacerea prin "sfanta" si "binefacatoarea" degetica. Este indicata de cercetatori si medici deoarece se reduce/elimina stresul hormonal care te poate afecta psihic si mental chiar mai rau decat textele biblice sau cele moral crestine.

| mihai69 a răspuns:

De masturbare ai auzit? Dacă da, apucă-te și încearc-o! Vei fi mult mai mulțumită și nici probleme cu sarcini sau BTS nedorite n-o să ai!
Dacă nu, „google it"!

| SkyPilot a răspuns:

Ai aici cateva materiale. Poate gasesti cateva idei care sa te ajute. Daca exista ceva ce merge, poate imi spui si mie (pe privat). Nu am intalnit niciodata o astfel de problema. Pentru baieti as sti ce sfat sa dau, dar la fete nu merge, efectul este exact cel opus.
http://www.wikihow.com/Stop-Thinking-About-Sex
http://www.peoplespharmacy.com/......sex-drive/
http://www.11points.com/......_Sex_Drive
https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090425121957AAYzg72

| Mirke a răspuns:

Si de ce nu ai facut pana acum? ce te-a retinut?

| BeckhamRZM a răspuns:

Dacă ai 14-15-16 ani, e vârsta. E normal, părerea mea. Te poți masturba, dacă iei unul doar ca să-l ai o seară, ajungi rău.

| Unicucebeea explică:

Droljia asta e exact raspunsul pe care nu il voiamlaughing
E okay.

| Drolja a răspuns (pentru Unicucebeea):

Dacă te trimiteam la holtei, îmi ziceai că sunt un om depravat. big grin

| David000000 a răspuns:

I AM PRESENT sunt prezent laughing da-mi add la skype Maxim David75 mess maximdavid75 fb DavidSlm laughing pentru o relatie nu pentru altceva happy

| MrNob0dy a răspuns:

Incearca sa i-ti faci un prieten care sa merite... si asa i-ti vei aminti cu placere de prima ta noapte de dragoste happy

| robotzziii a răspuns:

E din cauza hormonilor!laughing Omul este inca prins in programul natura ( inmultire ).