| Anonymous1247 a întrebat:

Hello! Cum v-ați întâlnit prietena/prietenul? V-ați gândit în acea zi că o să găsiți prietena/prietenul? Sau a fost într-un mod spontan?

7 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Am gasit cateva gagici cu care m-am culcat pe site-uri de discutii de femei le-am spus ca as putea sa le las inscarcinate ele au vrut si gata acum am cativa copii cam prin toata tara, dupa ce m-am lasat de sportul asta pentru ca imi trebuiau si bani cam 2000 euro / relatie ( hoteluri transprot vrajelute cazare mancare cadouri cadouri cadoruri )

Mai exista Vama Veche concerte bere femei.
Poti incerca chiar si la biserica mergi acolo te faci cantaret in strana dascal
eu eram dascal doar ca veneau babele cu NEPOATELE la biserica si eu eram cel mai frumos cel mai destept cel mai aplaudat si fetele se bagau in seama cu mine.
Poti sa mergi al diverse meditatii franceza matematica rusa... si gasesti rusoaice moldovence ninfomane rau care pana la sfasitul orei de meditatie care in general se tine intr-o locatie unde nu mai sunt alte persoane trebuie sa reusesti sa o cuceresti prin atingeri mangaieri apropouri.
Femeile se sperie de ceva serios daca le spui ca vrei sa te insori cu ea, ea vrea doar sa se simta bine in momentul ala sa o simta in ea dupa care sa revina la iubitul ei de zi cu zi sau la planurile ei, nu trebuie sa ii spui ca e singura ci ca mai ai cate o amica cu care te mai vezi din cand in cand cand mergi in franta alta in Germania dar ti-ar place sa ai pe cineva aici cu care sa faci dragoste din cand in cand si daca merge bine in timp poate sa deveniti sot si sotie.

O data am cucerite-o pe una de la un magazin de bomboane din republica moldova.

Alta data am scapat pasaportul jos intr-o tara non UE intr-un autobuz cu studente si au sarit toate pe mine nu stiau care sa mi-o su_a prima pentru ca ele doreau sa ajunga in UE si nu aveau voie sa intre in UE si in tarile Non-UE Romanii sunt vazuti ca si americanii care veneau in Ro imediat dupa revolutie adica esti vedeta vedetelor daca esti cetatean UE.

Incerca in Cargcstan Turkmenicstan Ukraina Moldova Georgia si vezi cum se poarta femeile cu TURISTULE
BAROSANE
INTERESANTULE

Romancele sunt satule de romani si tu nu poti fi vedeta in tara ta pentru ca vin italienii si ele pun botul repede la cate un arab care le da o pereche de ciorapi cu tupeu si un pachet de cafea, ele ii vad interesanti vai strainul care pana la urma nu are puta mare ca in filme chiar daca este negru si a prostit-o pentru ca ea crede ca strainii sunt aia cu bani multi cand ei vin aici la facultati in Romania si nu ai bani multi nici pentru ei dar au atul ca sunt ceva deosebit ce nu mai gasesc in fiecare zi si pena cand isi dau ele seama ca si aia sunt niste sarantoci ele viseaza mult iar visul lor le face sa sara in teapa

Răspuns utilizator avertizat
| RxTx a răspuns (pentru TuDorEL96):

Sunt si insurat am si o fetita de 5 luni happy
Imi pare rau ca nu se pot attach-a imagini pe care sa nu le poata vedea toata lmea ci doar tu
ca ti-as fi aratat poze de la nunta... poze cu fetita, poze cu fostele iubite la care am locuit
pentru ca eu eram sarac rau de tot din 2003 pana in 2006 si nu aveam casa nimic nimic absolut nimic si singura solutie pe care am gasit-o atunci a fost sa locuiesc la cate o iubia, prin 2006 au inceput si la mine banii sa apara
dar in perioada 2003... 2005 am fost chiar intretinut de femei

| RAY a răspuns:

Cautam sex si am dat peste un vagin si atat

| marinaa9 a răspuns:

Eram cu prietenii mei, iar o fata avea un prieten care a venit cu un alt baiat care mi-a atras atentia, dupa 1 saptamana am fost impreuna si avem aproximativ 6 luni..treburile s-au racit acum intre noi pentru ca au intervenit niste probleme si am decis sa luam o mica pauza.Deci imi spune ca vrea sa continuam cand o sa fim ok amandoi, eu ii spun ca nu mai vreau, dar inima mea spune "da" cu toata inima.

| marinaa9 a răspuns (pentru marinaa9):

Scuza-mi ultima parte. "dar inima mea spune "da" cu toata inima." nu am recitit fraza

| Scintilla a răspuns:

Buna in primul rand vreau sa iti spun ca sunt fata nu baiat, nu este contul meu propriu-zis, nu o sa iti vina sa crezi ce o sa iti spun dar este adevarat. Actualul meu iubit l-am intanlit pe acest site, suntem de aproape 2 ani impreuna si a fost pur si simplu o coincidenta.