| matei1234589 a întrebat:

Hello TPU, ieri am facut petting cu iubita mea, mai exact am inceput punandu-i degetul in vagin(eu mi-am atins putin penisul inainte) iar pe urma am mangaiat-o pe clitoris si putin pe la vagin(se poate sa fi intrat foarte putin) cu penisul tin sa mentionez ca am folosit prezervativul, aceasta era in a 6 a zi de la terminarea menstruatiei.
Credeti ca se poate intampla ceva? Multumesc frumos ca ati citit intrebarea.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu!

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu este posibil sa rămână gravida.

| matei1234589 explică (pentru Emilian65):

Multumesc frumos pentru raspuns

| doctordragoste123 a răspuns:

Salut, tot ce este posibil in aceasta situatie este sa te ingrijorezi tu prea mult. Nu iti face griji cat timp nu ai ejaculat in ea.